Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Jak to myslíš podle krve jakou dostaneš? Jo takhle, třeba dostanu 600, tak se podívám na wiki a vím jaký to byl boss? Ale stejně mi to přiijde na pytel tohle. Mě by se víc líbilo, kdyby prostě byla vždycky část města a na konci by byl boss. Takhle je to strašně zmatené a člověk neví jestli se má do bosse pouštět,protože neví, který to vlastně je.

je tam 11 bossu a je to odstupnovane obdrzenim krve, za 1 boss dostavas nejmin a za posledni nejvic.

Ja bych se jinak na wiki nedival,ale guide mi doruci az 1.4. Na mnoho secretu ve hre proste neprijdes, protoze se pokazde vydava guide, aby si lidi uzili i takzvane easter eggs. Stejne na bosse muzes mit tuny navodu a pak je to vzdy o rukou.

Vsechny bosse davam uz 100% na 10% HP a pak jakoby vzdy meli rage mode a zmeni taktiku. Ted prichazi na radu molotovy,ale tam jak jednou minete,tak umrete.

Vysvětlení předmětů:

Great One's Wisdom pri konzumaci dostane vice jak 1 insight (dostal jsem jednou 2, zatim neni potvrzeny max. pocet)

Madman's Knowledge dostanete 1 insight pri konzumaci

Beckoning Bell automaticky dostane od Doll v Hunter´s dream je potreba 1 insight (oko v pravem rohu nahore) Tento predmet slouzi k vyvovalni jineho hrace,ktery zde bude jako host. Pri pouziti ztracite 1 insight, vetsinou se pouziva v area pred bossem, kam vetsinou ostatni monstra nemohou chodit,kdyz uz vejdou,tak se pak vraci.

Small Resonant Bell timto zvoneckem se muzete dostat k nekomu jinemu do hry a pomoc s cimkoliv. V ramci psn friends si nastavite s prateli heslo a muzete si pak pomahat,vzdy je potreba mit podobny lvl, rozmezi neoficialne je +-10 lv, v budoucnu bude potvrzeno snad vice. Odrzite od Messengers (jsou na zemi) az budete mit 10 insight

Sinister Resonant Bell dostane taky za 10 insight, slouzi k napadeni jinych hracu. Kdo ma rad pvp, tak bude rad vyuzivat.

Silencing Blank dostanete za 1 insight od messengers, slouzi k zruseni vyvolani join,invade. Nebo ukonceni coop v jinem svete.

Notebook dostanete v Hunter´s dream, slouzi k psani vzkazu.

Bold Hunter's Mark slouzi k navratu k posledni pouzite lampe bez ztraty krve

Hunter's Mark vratite se do hunter´s dream,ale prijdete o ziskanou krev

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo taky se mi to seká, PS4 je slabá o tom žádná a grafika zas takovej šlágr neni.. U tich stok jsem zrovna taky a mam strach tam vlézt když už mam 2500 krve, dá se někde ukládat ještě před tim než budu mít možnost levelovat?

Existuje item, který kdyz pouzijes te to odkudkoli přenese k nejbližší lampicce a ty se pomoci ni pak dostaneš do Hunter Dreams - je to bez ztráty blood echoes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tam 11 bossu a je to odstupnovane obdrzenim krve, za 1 boss dostavas nejmin a za posledni nejvic.

Ja bych se jinak na wiki nedival,ale guide mi doruci az 1.4. Na mnoho secretu ve hre proste neprijdes, protoze se pokazde vydava guide, aby si lidi uzili i takzvane easter eggs. Stejne na bosse muzes mit tuny navodu a pak je to vzdy o rukou.

Vsechny bosse davam uz 100% na 10% HP a pak jakoby vzdy meli rage mode a zmeni taktiku. Ted prichazi na radu molotovy,ale tam jak jednou minete,tak umrete.

Vysvětlení předmětů:

Great One's Wisdom pri konzumaci dostane vice jak 1 insight (dostal jsem jednou 2, zatim neni potvrzeny max. pocet)

Madman's Knowledge dostanete 1 insight pri konzumaci

Beckoning Bell automaticky dostane od Doll v Hunter´s dream je potreba 1 insight (oko v pravem rohu nahore) Tento predmet slouzi k vyvovalni jineho hrace,ktery zde bude jako host. Pri pouziti ztracite 1 insight, vetsinou se pouziva v area pred bossem, kam vetsinou ostatni monstra nemohou chodit,kdyz uz vejdou,tak se pak vraci.

Small Resonant Bell timto zvoneckem se muzete dostat k nekomu jinemu do hry a pomoc s cimkoliv. V ramci psn friends si nastavite s prateli heslo a muzete si pak pomahat,vzdy je potreba mit podobny lvl, rozmezi neoficialne je +-10 lv, v budoucnu bude potvrzeno snad vice. Odrzite od Messengers (jsou na zemi) az budete mit 10 insight

Sinister Resonant Bell dostane taky za 10 insight, slouzi k napadeni jinych hracu. Kdo ma rad pvp, tak bude rad vyuzivat.

Silencing Blank dostanete za 1 insight od messengers, slouzi k zruseni vyvolani join,invade. Nebo ukonceni coop v jinem svete.

Notebook dostanete v Hunter´s dream, slouzi k psani vzkazu.

Bold Hunter's Mark slouzi k navratu k posledni pouzite lampe bez ztraty krve

Hunter's Mark vratite se do hunter´s dream,ale prijdete o ziskanou krev

Tak ty už jsi se dostal ke všem bossům, nebo myslíš ty 3,4,5 které dáváš na 10 procent ? A prosím o vysvětlení pojmů rage mode a easter eggs, ať jsem trošku chytřejší :) Hráčská komunita používá plno výrazů, kterým vůbec nerotumím, tak se rád poučím :) A guide? To je nějaký jakoby manuál pro hru? Nedá se to někde stáhnout? To ti přijde jako knížečka či co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano u vsech 3 bossu se dostavam ke skoro zabiti a uz mi chybi jen to povestne stesticko,ale snad to dneska dodelam. Respektive jsem nasel jeste jednu lokaci, kde jsou takovy manici,co maji elektricke tyce a ty vydrzi cca 1000 dmg. tam asi nemam co delat. + Tu jsou jeste secret doors na ktere potrebuji password,napovedu jsem uz ve hre nasel,ale myslim,ze ji najdu az padne jeden boss.

guide = herni navod

rage mode = zvysena agrese, v tomto pripade se boss chova jinak nez celou dobu, je vice agresivni a jeho utoky jsou vicenasobne

easter eggs = to jsou ruzna tajemstvi,odkazy na jine hry atd. primo od tvurcu. Lze objevit fakt shodou nahod nebo diky kniznim vydani herni navodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano u vsech 3 bossu se dostavam ke skoro zabiti a uz mi chybi jen to povestne stesticko,ale snad to dneska dodelam. Respektive jsem nasel jeste jednu lokaci, kde jsou takovy manici,co maji elektricke tyce a ty vydrzi cca 1000 dmg. tam asi nemam co delat. + Tu jsou jeste secret doors na ktere potrebuji password,napovedu jsem uz ve hre nasel,ale myslim,ze ji najdu az padne jeden boss.

guide = herni navod

rage mode = zvysena agrese, v tomto pripade se boss chova jinak nez celou dobu, je vice agresivni a jeho utoky jsou vicenasobne

easter eggs = to jsou ruzna tajemstvi,odkazy na jine hry atd. primo od tvurcu. Lze objevit fakt shodou nahod nebo diky kniznim vydani herni navodu

Dotaz- to jako jsi navštívil 3 bosse nezabil jsi je- jak píšeš chybělo ti 10 % a normálně pokracujes ve hře ?? To těžko u 2 bosse kterého az zabíjes tak teprve potom v te lokací muzes otevřít bránu - nebo si to myslel jinak?;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvni a druhy boss padli na prvni pokus,tam nebylo nic sloziteho. Na Amelii si potrebujes koupit klic za 10000 krvi a tim padem si otevres 3 dalsi lokace,kde je treba Shadow. Na blood-starved bosse jdes z old yharnam. V teto hre je vetsi volnost, nez by clovek cekal.

backstab mi zatim vzdycky sel pouze s one hand verzi zbrane. Ne na vsech monstrech jdou backstab.

U 2-hand zbrani jde taky udelat stun, treba u tech velkych monstrech,ale je to spravnem vypoctu pouzit charged utoku (R2 nebo RT) Kdyz nabijete utok a pustiteho,kdyz vas skoro zasahuje,dojde k tomu, ze si postava sedne na kolene a vy do ni busite. Velice to pouzivam na hrbitove (po pouzit 10tis blood klice, kde jsou 2 velka monstra) kousek pred bossem Amelii. Zde si farmim healing potions a krev.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje item, který kdyz pouzijes te to odkudkoli přenese k nejbližší lampicce a ty se pomoci ni pak dostaneš do Hunter Dreams - je to bez ztráty blood echoes

Jasný to vim ale bloodechoes mam furt u sebe, myslel jsem jako si je někde uložit abys o ně nemohl přijít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v hunter´s dreams vejdes do baraku a tam jde stolek, kde muses opravovat zbrane, vylepsovat a vymenovat gemy.

Můžu se ještě zeptat na ty gemy? K čemu slouží atd? Jsem u druhého bosse a zatím jsem na žádny gem nenarazil. Taky to vypadává z nepřátel, nebo si je musím koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný to vim ale bloodechoes mam furt u sebe, myslel jsem jako si je někde uložit abys o ně nemohl přijít..

To asi nejde řekl bych, ale prý pokud máš na kahánku a víš, že umřeš, tak stačí rychle hru vypnout a když ji zase zapneš, měl bys mít vše co jsi měl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Parry jsem již přišel ale backstab se mi nedaří - přijdu borcovi zezadu zmacknu RB( hraju s xboxovym ovladačem ) a nic jen ho proste tou zbrani slehnu....

k ps4 lze pripojit xbox ovladac? Vazne? Protoze ten PS4 ovladac oproti xbox je tragickej :D Porad levou rukou hledam packu nahore a ona tam neni, a nesedi mi vubec v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ah,takze primo xbox ovladac nepripojim pres ten usb wifi kablik? :/ skoda, byl by fakt luxusnejsi :)

btw vsimli jste si, ze u bloodborne je konecne po DS1 zas takovej solidni respekt z objevovani novych mist, kdy je clovek doslova priposranej co zas bude za rohem... tohle vubec v DS2 nebylo a hodne to chybelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mígl: banka na bloodechos neexistuje, jednou si je po smrti můžeš vybojovat zpět, pokud u toho umřeš tak si o ně přišel. Řešením je něco za ně nakoupit, levelovat. V kanálech před prvním bosem najdeš item, který ti zvýší Insight na 1 a budeš moci levelit.

add backstab: útok je třeba nabít na maximum, nestačí jenom zmáčnout a pustit, musí se to držet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu