Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project cars


spleskin

Recommended Posts

Takze trochu prispeju.... Nejdrive playseat : cca pred tydnem jsem premyslel o koupi draheho playseatu ale kupovat sedacku a par trubek za cca 7-8 tisic se mi nechtelo... Takze sup do Bauhausu pro drevo a mam postaveno...

jj určitě se pochlub nějakou fotkou, zajímalo by mě jak to vypadá. Já bohužel nejsem moc dobrý kutil, takže by ten můj pokus o homemade playseat nedopadl moc dobře :D Ty ceny playseatů jsou brutální, ale asi to budu muset podstoupit. Když k tomu připočtu dalších 10 k za volant, tak se mi protáčejí panenky. Ještě to budu muset promyslet.

Tak od takoveho simulatoru ocekavam vsechny zname okruhy i ty historicke... Nordschleife me ani nenapadlo ze by tam nemelo byt. Kazdopadne dik za nazor... asi se je opravdu na co tesit. A nevsiml sis jak je to s licencema u formuli? Jsou aspon soucasny tovarni znacky f1 licencovany?

Na F1 licence bohužel není, exkluzivní práva drží v rukou Codemasters a nikdo jiný nemá nárok. Jsou tam různé typy formulových vozů různých výkonnostních kategorií, ale současné F1 ne. Je tam ale několik historických Lotusů F1. Viz zde muj screenshot 2015-03-14 08-35-40-21.bmp

Ono to původně bylo koncipováno jako hra čistě na PC podobného ražení jako rFactor, tedy realistický simulátor, který bude po vydání hodně živý díky komunitě, která bude moci do hry přidávat skiny, auta, tratě, mody, apod. rFactor neměl v základu téměř nic, tuším snad 2-3 auta a pár tratí a díky lidem je teď k dispozici tisíce a desetitisíce okruhů, aut, skinů, atd atd. Podobně to mělo být u Project Cars, až později se začala řešit i verze pro konzole, kde je něco takového problém. Takže celkem chápu, že lidem co si to pořídí na konzoli bude asi vadit, že není úplně vše licencované (ale licencovaných aut a tratí je tam dost). Mě ta nabídka stačí, hlavně proto, že každé auto je opravdu unikát a jeho chování a jízdní vlastnosti jsou různé, tak je radost řídit cokoliv.

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja se priznam ze obcas pokukuju pred spanim po tomdle http://www.playseat.com/shop/eu/de/playseat-f1-red-bull/playseat-rbr-1.html Akorat ze jsem velkej fanda f1 tak ty prachy bych za to asi stejne nedal. Ale je to bozi!!! Jeste nedavno to meli na originalky.cz ale ted uz to tam ve zbozi nevidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na xzone je datum vydani 20. 4. ale pochybuju ze oni by to vedeli kdyz nikde jinde jsem na presny datum nenarazil. Kazdopadne pokud se nepletu napred vyjde F1 2014 a pozdejsim patchem (placenym dlc) doplni letosni soupisku teamy pravidla a udelaji z toho 2015...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu