Jump to content

Konfigurace usb a kapacita v PC


Theonlyone

Recommended Posts

Dobrý den,

chci poprosit o radu...prohledával jsem důkladně příspěvky ale nenašel tu pravou odpověď nebo nepochopil, jsem začátečník na xboxu. Mám xbox jasper s úpravou RTG a flashem. Chci používat usb flash disk pro kopie dat z pc do xboxu, používám usb disk a-data usb 3.0 16 GB. Provedl jsem konfiguraci usb v xboxu a usb je rozpoznáno a nakonfigurováno. Ve FSD ukáže party...ukazuje volné místo cca 14,7 GB. Doposud vše ok.

Při vložení do pc ukazuje minimální volnou kapacitu, zbytek je plný, nejspíše vyhrazený pro xbox, což na jednu stranu chápu, na druhou stranu ne, poněvadž usb disk je vlastně nepoužitelný.

V případě použití xbox image browseru pro extrahování her na usb napíše nedostatek místa, neboť ukládá data do toho minimálního prostoru a ne na konfigurovaný prostor pro xbox (těch 14,7 GB).

Otázka zní: Jak docílím toho, abych hry extrahoval do kapacity určené pro xbox a následně to bylo použitelné v xboxu?

Předem díky

P.S.: jen zkušenost při konfiguraci usb disku přes xbox, zakoupený usb disk LTLM 16 GB USB 2.0 nelze nakonfigurovat v xboxu...nebo aspoň mne se to nepodařilo.

Link to comment
Share on other sites

Já ji naformátoval v pc na fat32, strčil do Xboxu a přes ofiko dashboard dal konfiguraci, ta byla úspěšná, když se pak v FSD podívám na ten usb...tak ta konfigurace provedla, že vytvořila adresář Xbox 360 a jsou tam party 1-16 a mají většinou velikost 1024 MB, když to dám do pc, tak to samozřejmě ukáže že je plná a nedá se tam nic dát...prostě chci aby to nakonfiguroval aby ji rozeznal, pak v pc na ni něco dám a následně to přečte xbox, nejsem si jist zda přečte xbox pouze pokud bude usb naformátovaná na fat32 ale nebude nakonfigurovaná. Zkusím to. Ale budu rád za další rady.

Link to comment
Share on other sites

  • Junior Moderators

Jen ji naformatuj v PC ne v Xboxu v origo Dashboardu!FSD ji pak normalne precte!

To formatovani v origo dashi je dobre akorat pro extHDD pokud lidi nechteji stahovat program co jim naformatuje extHDD na FAT32, protoze Xbox si veme z HDD nejake GB pro sebe, coz u treba 1TB extHDD je zanedbatelne!

Xbox prave precte jen FAT32

Link to comment
Share on other sites

Díky za radu, bylo to přesně tak, formát fat32 v pc, extrakce dat na usb a xbox to normálně přečetl, takže děkuji. Zmátly mne ty návody s videem na youtube, kde konfigurují přes xbox flashky, nejen externí disky. Ještě jednou díky a jdu zkoumat dál, takže brzy se ozvu :wohow:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy