Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MacBook pro


Reiden

Recommended Posts

Zdravim :-) chci se zeptat jak je na tom Macbook s kompatibilitou her. Tenhle Ultrabook se mi jako celek moc libi ale jsem hrac a nechtel bych porad resit co vsechno na tom nefunguje....vim ze nektere hry vychazeji pro PC a pak i jejich zvlastni verze pro MAC....ale vzhledem k tomu jak malo jich na MAC vychazi se mi nechce verit,ze tech par vybranych her je to jedine,co si

clovek na Macbooku zahraje.....takze jak to tedy je? :-) idealni by byla odpoved od nekoho kdo treba macbook delsi dobu ma a pouziva i pro herni ucely :-) btw. Omlouvam se,pokud jsem vytvoril uz vyresene tema,nebo jsem ho spatne zaradil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Já mám MacBook Pro třetím rokem a přestože hraju na konzoli, tak mě párkrát přepadla touha zahrát si i něco co na konzoli dostupné není. Bohužel je to fakt bída, jediné co mi běželo bez problému bez toho, aniž bych musel nainstalovat Windows, je Football Manager. Takže jsem nakonec ten Windows nainstaloval, ale i tak mi většina her nejela kvůli slabé grafice, takže jsem ho zase smazal. Takže jsem na PC hry zanevřel a hraju jenom na konzoli. Jinak co se týče MacBooku, na všechno ostatní kromě her je fakt skvělý, Windows už nechci nikdy vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám MacBook Pro třetím rokem a přestože hraju na konzoli, tak mě párkrát přepadla touha zahrát si i něco co na konzoli dostupné není. Bohužel je to fakt bída, jediné co mi běželo bez problému bez toho, aniž bych musel nainstalovat Windows, je Football Manager. Takže jsem nakonec ten Windows nainstaloval, ale i tak mi většina her nejela kvůli slabé grafice, takže jsem ho zase smazal. Takže jsem na PC hry zanevřel a hraju jenom na konzoli. Jinak co se týče MacBooku, na všechno ostatní kromě her je fakt skvělý, Windows už nechci nikdy vidět.

přesně týhle odpovědi jsem se bál :D no,co se dá dělat,vypadá to že na Macbook přijde řada teprv až si budu moct dovolit PC na hry a Macbook na ostatní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;1433606']Na hry kup konzoli' date=' na práci Macbook a je to.. ideální kombinace ;)[/quote']

momentalne to mam tak ze mam sice uz trosku postarsi ale "postacujici" PC na kterym hraju LoL,WoW,nejaky ty CoDcka a podobne......a na zbytek her,ktery si chci vazne UZIT (graficky,pribehem atd) mam PS4 :-) takze to zatim vidim tak, ze az mi odejde PC,tak uz novej kupovat nebudu,poridim si macbook a na hry bude PS4 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží co chceš hrát. Sám mám MacBook Air s HD 5000 a hraju na něm, ale spíš starší hry (Commandos 2, Civilization 5, SimCity 4) nebo nový co je nenáročný (Wasteland 2, This War of Mine), jinak na nový hry mám konzole. Hry které nevyšly oficiálně na Mac, tak se dají stejně spustit pomocí upravených instalátorů co najdeš zde http://paulthetall.com .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu