Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


rak038

Recommended Posts

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak gratulace, meli bychom dat pratelacek zase, uz jsme spolu dlouh nehrali. Ja ted spadnul z 3ky do 4ky po trech sezonach s +- 15 ti body jsem uhral jen 10 a hybaj zpatky. Navic jsem ted neskutecne prodelal na trhu... :-) Koupil jsem si 2x Courtoise za 86.000 na prodej, s tim ze hodne spadnul a pujde zase na 100.000, jenze on spadnul dokonce na 72.000, kdyz si k tomu pripocitam tu 5% marzi, tak jsem hloupou spekulaci prodelal cca. 35.000. :)) Rikal jsem si, nevadi, blbi maji stesti a tak jsem si jeste za 65.000 koupil balicky, at to zaokrouhlim na 100.000,- No a ani to stesti nebylo, takze jsem prosustroval Pogbu i s Ronneym vlasnte jen tak. :-) Ted jsem 3 dny nehral, takze se tesim na vikend, az ty svoje ulicniky zase provetram. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě štvalo jak málo si hráči nabíhají, tak jsem v menu mužstva vytvořil svoji vlastní taktiku, dal jsem tam větší agresivitu při bránění, rychlejší přihrávky a přechod do útoku a je to super. Hráči si pěkně nabíhají, je to paráda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to jde i ve FUTku? Ja uz jsem vsechny hrace prodal a ted jeste doprodavam vsechny consumables a kupuju zlate balicky. Porad chci verit v toho Cristiana nebo Messiho, ale uz to moc nevidim. Otevrel jsem stovky balicku, ale nejlepsi hrac co mi prisel byl Di Maria. Nevim jestli jsem takovy smolar, nebo ten Messi a spol fakt pripadaji na jeden za 100.000 premiovych balicku, kazdopadne me deprimovalo, ze si nikdy nezahraju s temi nej hraci. A tak jsem zacal hrat normalni sezony. Zatim furt postupuju, hraju s Realem a nebo s Bayernem a super. I ten fotbal je cely nejaky jiny najednou. Chvili mi trvalo, nez jsem si na to zvyknul, ale ted uz to je dobre. Nejlepsi na tom je prave, ze se da nastavit vlastni taktika, to hodne pomuze.... Ve FUT jsem to prave nikde nenasel, ze by to slo nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to jde i ve FUTku? Ja uz jsem vsechny hrace prodal a ted jeste doprodavam vsechny consumables a kupuju zlate balicky. Porad chci verit v toho Cristiana nebo Messiho, ale uz to moc nevidim. Otevrel jsem stovky balicku, ale nejlepsi hrac co mi prisel byl Di Maria. Nevim jestli jsem takovy smolar, nebo ten Messi a spol fakt pripadaji na jeden za 100.000 premiovych balicku, kazdopadne me deprimovalo, ze si nikdy nezahraju s temi nej hraci. A tak jsem zacal hrat normalni sezony. Zatim furt postupuju, hraju s Realem a nebo s Bayernem a super. I ten fotbal je cely nejaky jiny najednou. Chvili mi trvalo, nez jsem si na to zvyknul, ale ted uz to je dobre. Nejlepsi na tom je prave, ze se da nastavit vlastni taktika, to hodne pomuze.... Ve FUT jsem to prave nikde nenasel, ze by to slo nastavit.

Jde to taky ve FUT, ale mají to tam takové krkolomně udělané. Nejde to v menu mužstva, ale jen těsně před zápasem...místo hrát, dáš taktiky. Samozřejmě nemá cenu to dělat před online, tam na to máš jen 30 sekund, to je na prd. Dáš nějaký offline zápas a nastavíš výchozí taktiku - to je vždy ta první. Dá se i vytvořit vlastní, nebo upravit stávající. Pak dáš uložit. Hrát ten zápas nemusíš, uložené to zůstane i pro další zápasy. Já teď střídám v zápase dvě taktiky držení míče, nebo dlouhé míče. Na každého soupeře platí něco jiného. Před onlinem to fakt nedělej, já to zkusil, nestihlo se to celé uložit a pak se mi hra sekala. musel jsem tu taktiku vytvořit znovu a přepsat ji.:!:

Mně se ultimate zdálo v každé fifě mnohem rychlejší než sezóny. Každopádně je to fakt jiný fotbal.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, sranda byly prvni dva zapasy v sezonach... Ve FUT jsem hral 3. obcas i 2. divizi, pak jsem presel na klasicke sezony a prvni dva zapasy v 9. diviz jsem prohral. :-) Proste uplne jina hra najednou... No, ale pak jsem pochopil jak mam hrat, udelal si vlastni taktiku a v pohode... Zatim postupuju, ted jsem v 5. divizi. Ale uz na tom nejsem tak zavisly. :-) Dam si 3-4 zapasy a jdu spat. :-) Hral jsem celou dobu s Realem, az ted jsem vyzkousel Bayern a je jeste lepsi, alespon mi vice sedi. Navic v brane Neuer, to je taky parada. Jeste si chcu vyzkouset Barcu a PSG - to hlavne kvuli Zlatana. :-) Obavam se ale, ze lepsi nez Bayern asi zadny tym nebude. Uz jen kvuli toho Neuera :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj měl bych otázečku proč mi hra neběži v 1080?Ale 720?

V nastavení displaj mám vše zaškrtle a např.Granturismo mi normálně v 1080 jede diky za info...

JJ, přesně jak říka SAIXX, FIFA 15 jede všem v 720p, v tom nejsi zadna vyjimka. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při online hraní mi ve FUT, neskutečně blbne gamepad. Např: Zmáčknu tlačítko pro ovládání rychlosti (nastavené mám R2) a hráč přihraje lobem nebo při bránění zmáčknu x a on udělá skluz. Offline mi to nedělá, tak asi gamepadem to nebude. Máte někdo podobné zkušenosti, nebo jsem v tom sám. Není to tou poslední aktualizací ? Před tím mi to nedělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, nevim, čim to je ale najednou z ničeho nic (nejspíš po nějaký aktualizaci fify) se mi přehodilo nastavení ovládání na klávesnici v obraně. Když to přehodim tak jak sem to měl tak se mě to přehodí v útoku a obráceně. Nevíte co s tím ? Máte někdo podobnej problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Prosím kohokoliv o pomoc. Nefunguje mi nákup z katalogu. Potřebuji nutně 6 pozic navíc do FUT. Nejde mi ale z katalogu nakupovat vůbec nic, dresy, míče, prostě nic. Poradkyně na telefonu mi řekla, že ten problém má víc hráčů a že to určitě EA bude řešit (jsem zvědavý kdy...Jejich tempo je vražedné:D), ale sama neví kdy. Navíc asi stejně o ty koupené předměty podle ní přijdu, to je k nasrání. Takže to shrnu, prosím o DAROVÁNÍ 6 PŔEDMÉTŮ - JE TO VŽDY JEDNA POZICE PRO MUŽSTVO VE FUT NAVÍC. Díky. Rád daruji něco proti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tu nekdo kdo by mi pujcil slot fifa 15 na tyden ?? verze ps3 ? neni problem cokoliv poslat z katalogu jsem level 65 ea sports, takze toho mam dost, prodal sem pred par mesici ps3 a ted ho mma pujcene od kamosa bohuzel bez fifa 15 ... kdo by pujcil byl by moc hodny po tydnu bych ucet deaktivoval kdyztak P.M jestli se nekdo takovy najde.. mohu i zaplatit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Jak muzu ve FIFe, kdyz je rozehrany single zapas, pridat behem hry druheho / dalsiho hrace? Vim, ze to jde samozrejme na zacatku zapasu, ale taky vim, ze to jde v prubeh hry. Ale nevim, co mam zmacknout, aby na me vyskocilo to menu, kde prehazju ovladace z jednoho tymu do druheho.

DIky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pause menu - settings - a úplně v pravo dole - select sides

post-39664-1468718527766_thumb.jpg

EDIT: sry až teď jsem si všiml, že je to v sekci PS3 každopádně mělo by to fungovat i tady

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu