Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alien Isolation


dany_

Recommended Posts

Naprostý souhlas. Já bych dělat RGH na 4GB verze rovnou zakázal. Pro mě je už jenom ta představa, jak tam dotyčný předvádí "gymnastiku" s USB klíčenkou velice úsměvná.

Snad od toho je rgh, aby si nemusel mít hdd a hrát rovnou z externího disku. Osobně nevidím důvod nahrát hru na externí disk a pak to zas kopírovat na disk v xku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Snad od toho je rgh, aby si nemusel mít hdd a hrát rovnou z externího disku. Osobně nevidím důvod nahrát hru na externí disk a pak to zas kopírovat na disk v xku.

Evidentně vůbec nevíš, která bije. Spousta nových her VYŽADUJE nainstalování POVINNÉHO obsahu (několika souborů) nejlépe na interní HDD a když je ten povinný obsah větší než 4GB což je skoro vždy, tak ty a všichni se 4GB verzí X360 mají problém. Franzkafka má svatou pravdu, ale ty děláš chytrýho a víš o tom prd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pc čeština se kopíruje do Disc 2/DATA/TEXT/ENGLISH a dát vše přepsat ! Některé text. soubory nejsou přeložené ( A0001, AI_ME314, M13, M0201, M1501, M1502, M1503, M1504, M1505, M1701, M2601, M2602, M2703, M2901, M2902. ) Takže stačí už jen přeložit tohle a mělo by to být komplet , jinak je asi 75 textových souborů a stoho nepřeloženo 15 souborů. Content soubory z disku 1 patří na interní hdd xbox360 a pak jen používáš disk 2

Hezky jsi to vypsal, ale podívej se na jiný jazyk než eng a zjistíš, že v těch souborech cos vypsal je místo textu NO TRANS,tzn, nepreklada se. Cestina je KOMPLETNI, ale hra si bere cast cestiny z content, konkretne čtvrteho souboru s názvem "5345085E00000104"je tam stejna slozka date jako na disku 2, tak kdyz se ti podari tam nahrat cestinu, mas to komplet a nemusis NIC prekladat.Uz jsem to tu jednou psal,tak se staci podivat o par postu nad tim tvym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentně vůbec nevíš, která bije. Spousta nových her VYŽADUJE nainstalování POVINNÉHO obsahu (několika souborů) nejlépe na interní HDD a když je ten povinný obsah větší než 4GB což je skoro vždy, tak ty a všichni se 4GB verzí X360 mají problém. Franzkafka má svatou pravdu, ale ty děláš chytrýho a víš o tom prd...

Evidentně vůbec nevíš ty, pokud pochopíš jak na to tak v tom žádný problém není ať už máš hdd nebo ne. Navíc ty hry který mají tenhle problém vyjdou tak 3 do roka a je zbytečný si kupovat interní 500GB hdd, když člověk muže mít 1T Externí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentně vůbec nevíš ty, pokud pochopíš jak na to tak v tom žádný problém není ať už máš hdd nebo ne. Navíc ty hry který mají tenhle problém vyjdou tak 3 do roka a je zbytečný si kupovat interní 500GB hdd, když člověk muže mít 1T Externí.

Tak si dělej co chceš, kdyby sis přečetl návod tak to pochopíš co s tím. Ale ono je lepší se znovu zeptat než si to přečíst na začátku návodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mas takovej prehled kolik tech her je tak bys mel i vedet jak na to... postup je porad uplne stejnej a navod je jak v tomhle topicku tak bude i v kazdym druhym topicku protoze lidi jsou liny vubec prekliknout 1 stranku topicku nebo vubec pouzit hledani

Právě, že to pořád psalo podle toho návodu fatal crash intercepted, tak jsem se chtěl zeptal jak na to. Očividně je, ale ohromně těžký pro někoho odpovědět a lepší je tu se hádat o blbostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tohohle důvodu jsem rgh prodal a zůstal jsem u flashe a nemusím řešit podobné věci, stejné jako ti co si koupí originálku.

U flashe je všechno mnohem jednodušší, než se párat s některými věcmi u rgh, a fsd oproti nxe rozhodně není pevná půda pod nohama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí používat ISO2GOD se zatrženým "automatically rename multi-disc games"

[ATTACH=CONFIG]26226[/ATTACH]

Název release: Alien.Isolation.XBOX360-COMPLEX

Velikost: 14.60 GB

Žánr: Akční

Region: Free

Languages: English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese, Russian

Dubbing/Audio: English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Russian

delší dobu jsme nic na RGH neinstaloval, chtěl jsme se jen zeptat proč se používá u ISO2GOD uvedené zatržení, je to proto, že to udělá třeba z hry na dvou DVD (2 iso) jeden GOD soubor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......tak je v nich stejně ozačeno "no trans" místo textu,tak je do češtiny přeloženo vše, jak je v ostatních jazycích na disku.......

S tímto nemáš pravdu. Řádky označené "NO TRANS" nejsou přeloženy (tedy NO TRANSLATE). Odkazují se na anglické texty v adresáři ENGLISH (a patřičné soubory). Tedy jdou nahradit a dopřeložit. Otázkou je jestli to má smysl a je to potřeba. řádků je i tak několik stovek.

Ostatní vyzkouším. Ještě jsem se k tomu nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve všech jazykovych mutacich je to takto, jak jsem psal. Tedy pokud to zustane neprelozeno, mas to naprosto stejne jako vsechny original preklady, krom anglictiny. Uz to mam odskousene, hra je normalne prelozena,nevim s cim mas problem. Nemusime o tom diskutovat, staci, kdyz se podivas do VSECH ostatnich original prekladu,pokud to chces vypsat:Francouzstina,nemcina,spanelstina,italstina,polstina,portugalstina ani rustina,tyto soubory v originale NEMA prelozene a odkazuji na eng.Pokud se ti to ale chce prekladat,tvuj boj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s ničím nemám. Nereagoval jsem na to, že by to někde nebylo tak jak jsi psal. Jen jsem komentoval tvé tvrzení, že je přeloženo vše. A tomu tak není. Prostě i ostatní jazykové mutace v některých případech využívají anglické texty. Dále jsem podotkl, že je otázkou, zda to má smysl překládat. Bráníš to co jsem ti nevyvracel. Možná by jsi si měl příště přečíst můj příspěvek pořádně. Třeba by jsi nedospěl k těmto unáhleným závěrům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci , díval jsem se do složky content, na ten soubor a je to upe stejné jako na disku 2 ( ENGLISH A 75 text. souborů.) To znamená jak jsem psal, se to musí dopřeložit a pak vše bude komplet .A nebo to vytáhnout z pc verze, podle mě tahle čeština není úplná. Nemusí se nic dělat v content , stačí přeložit jen disk 2 , používáš stejně disk 2 a content je většinou hd balíček.

EDIT: Jinak mám menu,mapu v cz a ještě mnohem víc. Takže mě to dost pomůže!

Upraveno uživatelem pentium4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci , díval jsem se do složky content, na ten soubor a je to upe stejné jako na disku 2 ( ENGLISH A 75 text. souborů.) To znamená jak jsem psal, se to musí dopřeložit a pak vše bude komplet .A nebo to vytáhnout z pc verze, podle mě tahle čeština není úplná. Nemusí se nic dělat v content , stačí přeložit jen disk 2 , používáš stejně disk 2 a content je většinou hd balíček.

EDIT: Jinak mám menu,mapu v cz a ještě mnohem víc. Takže mě to dost pomůže!

Prosím tě, obě složky jsou stejné, máš pravdu, ale hra si bere překlad jak z disku 2, odtud si bere překlad menu, mapy etc., a pak si bere překlad z content, odtud si bere to co je např. v mailech a v pribehu. Pokud nedas preklad do content, tak to mit prelozeny nikdy nebudes. To co přelozeny neni a porad chcete prekladat, bude asi z budouciho DLC,nebo je to treba material, ktery se nepouzil,ale hra jako takova je komplet prelozena a sedi z pc.Neteoretizujte o tom a zkuste si to tam hodit a uvidite sami,se mi libi, jak tady vykladate jak to urcite podle vas je, ale ja uz to narozdil od vas v cestine hraju :-). Jinak je prelozeny i dlc s puvodnima hercema z Alien, to mam nekolikrat dohrany a je taky v cz, bez jakehokoli dalsiho prekladani.Tak kluci, konec teorie, pokud to chcete hrat v cz, staci to jak jsem napsal.Dal se k tomu nema smysl vracet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...diky za odkaz ale to neni presne co hledam (tohle sem nasel)ja myslel cestinu ktera se kopiruje do slozky content z dvd 1 o ktere psal Tomas.P vyse,nikde sem se nedocetl jak ji dostat do toho cca 230mb souboru...jestli teda Tomas nehraje Aliena ktery pocestilo placeny forum..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://uloz.to/xKnZEMZa/alien-isolation-cestina-rar

nebo

http://www.monstergame.cz/alien-isolation-cestina/

jak jsi to hleda?Jsou to prvni 2 odkazy z vyhledavace.

Jinak hraji svou upravenou verzi.Na cz foru je udelana cz z eng., to mi ale nevyhovuje,pze chci mit hru v cz i eng.

Na vlozeni dat do souboru content se mohou vyuzit programy MODEO,HORIZON,VELOCITY nebo XBOX360 TOOLS V2.0

Konkretne u Aliena doporucuji posedni 2,tam to prokazatelne jde.U prvnich 2 se mi to nepodarilo rozchodit,nicmene jsou na to taky urceny a mohlo to byt pouze moji nezkusenosti.

Presny navod krok za krokem se mi vypisovat opravdu nechce,na zprovozneni cz jsou vtomo vlaknu veskere potrebne informace a aspon malinko zapojit mozek neni na skodu,ne?

Tak ja jdu zas delat neco uzitecnejsiho nez za druhe hledat neco na googlu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím hoši.

po x letech jsem oprášil xbox360, na kterém mám RG. tak nějak jsem pozapomněl, zda-li musím aktualizovat xexmenu nebo něco jiného v případě, že chci hrát nejnovější hry.

druhá otázka směřuji na převod her o několika discích z iso na soubory pro xbox. je tam trochu jiný postup a nemůžu si vzpomenout.

moc díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
zdravím hoši.

po x letech jsem oprášil xbox360, na kterém mám RG. tak nějak jsem pozapomněl, zda-li musím aktualizovat xexmenu nebo něco jiného v případě, že chci hrát nejnovější hry.

druhá otázka směřuji na převod her o několika discích z iso na soubory pro xbox. je tam trochu jiný postup a nemůžu si vzpomenout.

moc díky za pomoc.

Nechapu proc si napsal tento prispevek do tematu s hrou, se kterou to nema nic spolecneho.

Jinak odpoved na tve dotazy najdes v sekci JTAG/RGH, je tam navod na aktualizaci dashe i jak prevest hru s vice disky!

Jsou to hned prvni dve temata http://console-forum.net/forum/208-navody-na-jtag-rgh

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu