Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iOS8 zpet na iOS7


Hlody

Otázka

jestli to tu uz je tak me hodte link pls

nejsem moc spokojeny s iOS8 na svem iphone 4s, nove funkce nevyuzivam a chybi me sviznost sedmicek

na YT je spousta navodu jak na downgrade, vsechny linky odkazuji na neoficialni stranky na stazeni iOS7

nemam JB ani jej nechci, muzu s klidem pouzit stazeny soubor pro downgrade nebo me cekaji nejaka omezeni problemy?

diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) Pokud vim, tak JB na iOS8 jeste neni.

2) Downgrade sel oficialni cestou pres iTunes restore. Slo to, dokud Apple podepisoval posledni iOS7 a slo to presne do doby vydani iOS 8.0.2 - presne s vydanim tohoto update Apple zaroven prestal podepisovat iOS7 a tedy downgrade na iOS7 prestal byt v tu chvili mozny... Do te doby to slo v pohode stazenim iOS7 a restorem z iTunes, od 8.0.2 to mozne neni nijak.

EDIT: Vice napr. zde http://www.evad3rs.net/2014/06/downgrade-ios-8-beta-to-ios-71.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Factory reset rozhodne pomuze. Ale tim, ze tam zase nahrajes zalohu, tak se dostanes zpet do puvodniho zasekaneho systemu...

Spis bych doporucil udelat factory reset a zacit znovu (tj. nainstalovat jen aplikace ktere potrebujes apod.)

... vzhledem k tomu, ze iOS8 oproti 7 nic extra noveho neprinasi, tak mam pocit, ze Apple schvalne iOS8 nijak neoptimalizoval a to, ze je na 4S tak zasekany je cil - donuti to lidi prejit na novejsi model, ackoliv ho vubec nepotrebuji... Na iOS7 iPhone 4S svisti a na iOS8 je to pomaly snek, aby si lidi uvedomili, ze Applu musi zase nasypat nejake prachy a ze 4S je stara a nechteji ji, i kdyz si to nemysli ...

Ja osobne mam take 4S, ale nastesti jsem neupdatoval.

Kazdopadne preji hodne stesti a soucitim s tebou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen menší poznatek - po updatu na iOS8 mi můj 4S běží stejně svižně jako předtím na iOS7, nerozpoznal jsem žádné zpomalení, jen mi přijde, že baterka míň "drží".

Jen některé aplikace, které ještě nemají aktualizaci pro iOS8 občas padnou, ale již aktualizované app též v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu