Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lords of the fallen


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Parýrovat lze pouze se štíty k tomu určenými. Mají to tuším v popisku. Už si nepamatuji co tam má být napsáno. Jinak infiltrator s warriorem při mém speedrunu trval cca 15 vteřin :)

To je slušný :) sleduju tvoje gameplaye, dobrá práce!

Jinak infiltrator už zaleh, ted dělam championa v katakombach..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na championa poradim velký stit a když se k tobě rozebehne tak dat bash tím stitem. Je potřeba to udělat o něco dříve než je u tebe. Tento pohyb ho omraci na docela dlouho a muzeš mu zasadit par ran.

Upraveno uživatelem Hráč123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš zasadit dostatečně silné rány...třeba právě rukavicí to nepůjde protože je slabá a rage mu zvedneš dřív než přelezeš první stádium..nejspolehlivější metoda je ten shield bash při tom jeho running attacku..Chce to správné načasování ale stojí za to..jinak rage které má při přechodu do jiného stádia se nepočítají..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak jsem konečně po třech měsících projel DA: Inquisition, tak se může pustit do Lords of the Fallen. Musím teda říct, že nechápu ty některé hlášky o tom, jak je ta hra "stupidně jednoduchá" atd. Nevím proč, ale zatím jsem kousek za druhým bossem, hraju za warriora a ta hra mi připadá dost těžší než Dark Souls. (Dvojku jsem nehrál tak nevím, ale v jedničce jsem nahrál hromadu hodin). Snažím se udržovat vybavení na střední zátěži, abych nebyl extrémně pomalý a i tak se to nedá. Ty nové potvory co se začínají objevovat po zabití druhého bosse (Hlavně několik různých potvor, co mají 20 metrové štíty. Čelní útok nejde, kotouly - není šance, dostat se mu za záda - stihneš občas, ale ani rychlým utokem nestihneš zasadit uder než se zase otočí štítem na tebe. Klon na ně taky moc nepůsobí, protože ho na jednu ránu sundají. Jediné co jakž takž funguje je gauntlet. No šílené, Dark Souls mi po většinu času oproti tomuto připadal jako procházka růžovým sadem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedna věc, hned na začátku hry, kde za branou můžete zachránit toho mnicha tím, že mu useknete ruku - dal jsem mu potom lektvar, protože říkal, že by to v tom jeho stavu nezvládnul. Já myslel, že mi to ubere jen jakoby "jedno vypití" lektvaru, ale pak jsem si všimnul, že mi to snížilo celkový počet lektvarů o 1 ze 4 na 3. Což je teda alespon pro mě extrémní rozdíl mít o jeden potion navíc. Je nějaký způsob, jak si maximální počet potionů zvýšit? Nebo jsem si pokazil hru a jediná možnost je restart?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty štítonoše jsem používal sprint + L1 a pak mu dáš damage.. Taky mi to přišlo těžký ale jak jsem se do toho dostal neskutečně mi to bavilo až do konce, i když jsem si to nedával tak jako Hráč123 :)

A ty prázdný potiony musíš hledat, hned na začátku je jeden za skříní :) tomu mnichovi jsem jí taky dal..

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip s tím štítem ve sprintu. To mi hodně pomáhá a nejen proti těm štítonošům. Teď jsem u třetího bose (hřbitov) a celkem zákys. S tím bosem samotným bych asi problém neměl, vím jak se chová, co dělá, zjistil jsem, že se dá omráčit tím, když si na sebe shodí ty malé svatyně. Ale jakmile začne vyvolávat ty menší potvory, tak to jde z kopce. Tohle je obecně problém, který u Lords of the Fallen zatím mám. Jakmile je to 1vs1 tak je to celkem v pohodě. Ale proti přesile to je v pr...... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A další věc co vůbec nechápu je rychlost útoku zbraní. Ty hodnoty mi připadají úplně nesmyslné. Teď jsem používal meč Persistence který má rychlost 108%. Našel jsem sekeru Faith, která má rychlost útoku jen 80%, přitom je ve skutečnosti tak 3x rychlejší! Třeba jedna hůl, kterou mám a má 120% útočí fakt rychle, ale většinou u těch zbraní co jsem zkoušel ty hodnoty vůbec neodpovídají skutečnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

tak jsem si to koupil a ten drop FPS na PS4 je fakt šílený. Ne jen že si hra nyní stáhne po instalaci 5,6GB patch ? ale fakt mě štve to jak to jede. To je hnus. Hru mám jako preowned, dnes to půjdu vrátit a koupím si to na steamu někde na Aukru. Bych čekal,že ta hra pojede stabilně těch 30FPS a vono prd.

Bloodborne taky nic moc FPS ale tam mi to nepřišlo tak moc okaté.

Navíc na PC LOTF podporuje Nvidia fíčury tak to alespoň testnu + XBOX ovladač.

edit: tak v JRC mě fákli, že od smlouvy odstoupit nemůžu (preowned, koupeno osobně na prodejně - kdyby chtěl někdo vedět). Zas tolik mě to nepřekvapuje.

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ono to i na pc dost divne slape, me to jede na pc stabilnich 60 fps, ale obcas sem mel pocit, ze to jede sotva 20. Ta hra je na kokos udelana.

Jinak dost taky rozhoduje o rychlosti hry (divny, ale jo) co mas na sobe, zkus si nasadit lehci veci zda se ti to bude zdat porad tak pomaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ti rozumím, to jsem pochopil co se týče váhy atd...no tentokrát to vidím tak, že jsem se prostě unáhlil. Koupil jsem si to teď přes G2A i s DLC za 520Kč (steam key). No projel jsem teda 583Kč, protože to chce vykoupit JRC zpět za 416Kč :D No, co už.

Kdyby to někdo chtěl tak prodám :)

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Pánové, chci se zeptat, to palírování se dělá jen štítem při mačkání LT2, nebo to jde i útokem R1 ve správný čas? Každopádně mám Warriora, používám střední zbroj momentálně zbrň Quart, či jak se to jmenuje a to palírování se mi nedaří udělat. Jde o to, že celkově ten můj švih se štítem LT2 když ho zmáčknu trvá zhruba 2 sekundy, to není že zmáčknu a on švihne. U zloděje co jsem se díval na videa to je v pohodě, protože to udělá hned, ale u warriora to tak není, takže je podle mě pomalu nemožné to načasovat. Nepřítel se rozpřáhne, já to zmáčknu, ale než ho švihne tím štítem, jsem dávno mrtvý. Nechápu to. Musel bych předvídat kdy švihne a zmáčknout to ještě před jeho švihnutím, aby to vyšlo. Nějak nechápu ten smysl...jo a váhu mám 16,90 ze 34.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu