Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lords of the fallen


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Můžeš jen 2x co jsem zaslechl...jinak jsem zjistil jakým způsobem porazit 3 bossy abyste dostali speciální odměnu..u prvního strážce nesmíte dostat damage..pokud to dodržíte jeho meč, který dostanete bude mít žlutý název (ne fialový) a bude mít text, že při útoku silném jednou rukou se otřese země. V praxi je to ten útok kdy švihnete přes hlavu a z meče vyletí při pderu do země směrem k nepříteli oheň..má celkem dosah a pěkný dmg..na začátek celkem fajn zbraň. Druhý boss Commander má podmínku tu, že nesmíte blokovat..ani štítem ani zbraní..dostanete pak jeho štít, který když zmáčknete LT zaboříte do země a vyletí z něho před vás energetické napodobeni štítu, které zraní nepřítelé před vámi..A poslední boss je uctívač na hřbitově kdy dostanete jeho kosu a pokud ho při souboji necháte vyvolat pomocníky a on 2 zabije ať už tím svým aoe nebo normálním útokem tak při silném útoku jednou rukou se kosa zapíchne do země a na místě nepřítele vyletí ze země trn, který ho zraní a odhodí. Pokud tyhle podmínky nedodržíte, zbraň dostanete také ale nebude mít tyto speciální vlastnosti..U vetřelce se my zatím nepodařilo rozluštit co je třeba...ale podařilo se my získat zbraň po jeho zabití která při silném ůtoku vytvoří léčivou kaluž. Myslím, že se jmenuje URAS a je to meč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě update..u bestie ta palice při silném útoku otráví nepřítele..vypadá to, že má takový malý aoe dosah..to musím otestovat..dle mě tento boss a jeho požadavek na tuto vlastnost u zbraně něják souvisí s tím jak bestie plive tu zelenou tekutinu..ale možná se pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to ne,jen s kazdym nepritelem bojuju opatrne a zbytecne neopakuju...kdyby jsi hral DS tak ta hra te nauci,ze ke kazdymu nepriteli musis pristupovat jako k bossovi,jak tohle pochopis a zacnes podle toho hrat tak se ti bude hrat o hodne lip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě update..u bestie ta palice při silném útoku otráví nepřítele..vypadá to, že má takový malý aoe dosah..to musím otestovat..dle mě tento boss a jeho požadavek na tuto vlastnost u zbraně něják souvisí s tím jak bestie plive tu zelenou tekutinu..ale možná se pletu.

Jakou bestii a jakou palici myslis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tu bestii myslím :) Ten poison ve zbrani je mazec..dal jsem si ho u varriora do sekery spolu s runou moci a na většinu nepřátel stačí rána a poison dobere zbylou půlku hp..fakt hodně mocné oproti tomu když to třeba dáte do rukavice..Naprosto výborný ale pro warriora zatím vidím ten meč Kodex (nevím jak je to v aj ale asi Codex) ten má tři sloty na runy a bezchybná runa štestí zvyšuje přepočet na sílu ze 2 na 9% takže dmg vyletí do nebe..a to ještě dvě místa pro runy zbývají...To škálování se staty je podstatně líp průhledný jak v DS..zkrátka hned vidíš když si rozklikneš zbraň kolik má realných dmg...tady pozor, inventář zbraně řadí dle základního dmg takže ta co je nejvýše při řazení na poškození ještě nemusí být nejsilnější...např. je meč ze základem 70 a má jen 2% bonus ze síly...a potom je meč ze 65 dmg základem ale 7% bonusem ze síly...ten naprosto v klidu překoná dmg toho prvního..ale hra vám jej zařadí do inventáře jako druhý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema,ale je tam lehka anglictina a ten pribeh je tak tupej za ho stejne brzo prestanes sledovat...jinak jsem se pustil do vedlejsich ukolu a hledam ted ty tri symboly jak po vas chce mnich...zatim jsem nasel jeden...jo a ta kosa ,pokud ma tu magickou vlastnost se da skvele pouzit na zabijeni protivniku na dalku nebo za roh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ta kosa je bezva..mě to ale dost padalo při tomhle útoku...ale pravděpodobně to už patchli protože se my to dlouho nestalo..Ten příběh je sice klišé ale věci ve hře na sebe docela navazují..ty svitky atd...dost prozrazují...určitě po dohrání udělám nějáký "in depth" playthrough..jako vysvětlení určitých věcí a mechanik atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu