Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lords of the fallen


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hra je az stupidne lehka (a to vcetne bossu). Zadny DS klon se nekona ani omylem. Ti kdo tohle zacali rozhlasovat musi mit nejspis problem s kazdou hrou...

nejvetsi epic fail ve hre, je nalevelovat faith na 20, najit behem pul hodiny hrani QAMAR a pak se stourat v nose.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano hlavne teda za tu rogue ale jak nato prijdes jde to v pohode taky ale staci jedna chyba a cau. nabehne rytir s 2h swordem a rogue jedna chyba cau :D za wara to ustojis v poho to mam uz ng++ ale za rogue toje porod. a ze nekdo napise ze staci stafa a cela hra je easy to nevim no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí někdo jak zničit bose Infiltrator? Je to pěknej šmejd a vypadá jako velkej krab :) hraju za wariora..

edit: tak už je hotovej, nakonec docela easy. Ale potřeboval bych radu ohledně healt lahviček, mužu jich mít jen 5 což si myslim že je málo. Čim větší číslo vitality tim mužu mít víc lahviček?

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no idealne zajit do mist, kam te pribeh zrovna nezene... napr do katakomb a podobne-...

btw infiltrator, uz si ho dal? Za warriora je to trochu tezsi, ale staci jen uhybat jeho uderum, a pak vyuzivat prilezitosti kdy se napoji na ty spawny v zemi (po cca polovine zdravi pryc) a zacit ho rasit, nejlepe s nejakym RAGEm, pak to jde hodne rychle s nim...

btw tenhle boss je presne priklad toho, jak hra neni co se tech zakladnich trid absolutne vyvazena. Zrovna za klerika sem tohodle bosse dal cca za 2 minuty, ale s warriorem mi trval nekde 10 minut. Pritom paradoxne mi warrior daval vetsi dmg nez klerik v tu dobu.

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ už jsem ho dal, nakonec jsem ho dal podobně jak píšeš.. Dá se s wariorem parýrovat? Nejdou mi dělat třeba nějaký komba atd. prostě jen kryt sek sek kryt sek sek + nějaká ta magie a tak furt dokola :) ale jinak je to skvělá hra, super atmosféra a level design

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu