Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vyplati se Ps?


arnijur

Otázka

Zdravím Vás

Mám možnost si koupit PS4 ale nejsem ještě vůbec rozhodnutý. Vůbec nevím jak se na tom hrajou střílečky, nikdy jsem žádnou konzoli nevyzkoušel. Můžu mít i PC ale pořád sedět u toho PC mě nebaví. Ani nevím jestli televize bude dobrá. Budu kupovat do pokoje televizi do 40". http://www.alza.cz/40-hyundai-fl-40272-d2167932.htm . Co myslite bude dobra? Uprimne :) děkuju

Upraveno uživatelem arnijur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

U konzole nemusíš řešit jestli se ti hra takzvaně rozjede...do ní strčíš placku a jedeš. Na rozdíl od PC, kde jednou za tři roky musíš měnit hardware aby sis zahrál nový hry na lepší detaily. Na druhou stranu PC má levnější hry a zajímavé slevy u digitálních distributorů...ale to zase u konzolí řeší bazar. Já ti konzoli doporučuji, i když zatím těch opravdu dobrých her na ps4 moc není, ale není pochyb že se to rozjede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Z vlastní zkušenosti ti PS4 doporučuju. Jsem hrdým majitelem od srpna 2014 a do teď jsem znal jen PC. Od té doby jsem na PC opravdu jen kvůli internetu. Konzole je ideální v případě kdy člověk nechce řešit nic než jen hraní. Žádný spekulace ohledně HW nároků, žádný kompromisy. Prostě přijdu domu, zapnu a během několika vteřin hraju. Navíc konzole přinesla do mého herního života další aspekt a to více lidí pohromadě u jedné hry (ne online). Takové Diablo 3 s kámošema nebo přítelkou je naprostá pecka. Stříleček jsem se bál taky. Jsem odchovaný Quake 3, Unreal Tournamentem a přechod na gamepad byl pro mě jako bych se znovu učil chodit :). Dobrá zpráva je, že s gamepadem hrajou všichni takže je to jen o skillu. U Killzone jsem si nejednou zanadával. Cenu her bych neřešil jak řekl Kobram dá se to pohodlně řešit bazarem.

Upraveno uživatelem Bamboocha909
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jediée co hučí je když to čte BR disk na plný obátky jinak mi PS funí normálně jako každý jiný PC notebook když na tom hraješ ale nic na co by člověk nebyl zvyklej když hraje. Je to výkoný a musí se to chladit jako každý jiný PC. V porovnání se starym acerem na kterym když pustim Civ 5 (startujici raketoplanú je PS naprosto tichá. Když vezmu v úvahu co to dokáže vykouzlit na TV za obraz tak bych čekal že to bude i hlučnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jeste mám dvě otazky, jak je to s tím hučením? Čtu ruzne stranky a skoro vsem to hučí. Taky jsem zjistil, že nejlepší konzole je japan. A chystá se do ČR nejaka nová verze konzole?

Jediný hučení, který uslyšíš, bude hučení v kládě z toho, jak je to boží konzole:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu