Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

games with gold


lostkojot

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Zdarec,

chci se zeptat na fungování Games with Gold. Je možné si hru z této akce přidat třeba přes pc do databáze her a později ji stahnout do konzole? Nebo ji musím v průběhu měsíce stahnout do konzole, a když to nestihnu, tak mám smůlu? A co když budu potřebovat hru smazat, lze ji dodatečně stahnout? Sorry za blbé dotazy, ale z informací na MS stránkách nejsem moc chytrý. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je v akci a ty si ji "koupis" prez pc, tak az zapnes konzoli prihlasis se na live zacne se hra stahovat ( kdyz nemas nastaveno na automaticke stahovani, tak si hru musis prez konzoli ve storu najit a jde po tom "zakoupeni" kdykoliv dodatecne donahrat ). A hru budes mit navzdycky navazanou na ucet, i kdyz ji smaznes, tak ji kdykoliv muzes zdarma nainstalovat zpet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, ale patrně nelze očekávat, že bude zdarma GTA 5 nebo Halo, které stojí víc než celoroční Gold. Nebo by snad každý chtěl vše zdarma a ideálně hned po vydání? Herní studia taky musí z něčeho žít ... Když nějakou hru chci, tak si ji koupím a naopak nebudu hrát hry zdarma jen proto, že jsou zdarma. Jako majitel Goldu daleko víc oceňuji Deals with Gold ... tedy slevy na hry pro Gold členy, kde jsou k nalezení i relativně nové hry s poměrně slušnými cenami.

Navíc, jen pro zajímavost jsem teď mrknul na hry zdarma pro PS4 a neznal jsem ani jednu (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_(PAL_region)#PlayStation_4)... pár jsem si jich vyhledal a taky žádná hitparáda. My jsme dostali alespoň Worms ... Berouc v potaz, že Gold pro Xbox je skoro o 200 Kč levnější než PS Plus, tak si myslím, že si nemáme na co stěžovat ... a pokud si někdo kupuje Gold jenom kvůli hrám zdarma, tak by ho měl rychle zrušit a radši kupovat diskové hry a pak je posílat dál a bude mít o moc lepší tituly.

Samozřejmě je to můj názor a s nikým se nechci přít, ovšem přijde mi to tak, že Češi budou remcat i když jim dá někdo něco zdarma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se na majornelson.com a uvidíš že nadávaj po celým světě...neni to jen o češích. Mě je to celkem u prdele co jsme se synátorem chtěli tak jsme si koupili nebo koupíme. Ale zde to otřepané "češi tohle češi tamto" nesedí. Nadávají všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je v akci a ty si ji "koupis" prez pc, tak az zapnes konzoli prihlasis se na live zacne se hra stahovat ( kdyz nemas nastaveno na automaticke stahovani, tak si hru musis prez konzoli ve storu najit a jde po tom "zakoupeni" kdykoliv dodatecne donahrat ). A hru budes mit navzdycky navazanou na ucet, i kdyz ji smaznes, tak ji kdykoliv muzes zdarma nainstalovat zpet.

Díky moc za odpověď. Mě to právě pořád ukazovalo u hry nákup za peníze, ale když jsem se relognul, tak už tam bylo zdarma. Vzal jsem si cvičně na rok Gold členství, tak proč k tomu nevzít i prosincovou gamesu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to jste vyhráli, kromě wormsů, to byl zatím výsměch. Chápu že tam nemůžou dát nějakou novinku, ale Volgarr the Viking byl plivanec do ksichtu od mrkvosoftu :-) klidně by mohli předělat na xbox one nějaké starší fláky z xbox 360 a nemuseli by ani brousit grafiku..

Upraveno uživatelem lostkojot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snad se tento rok dočkáme. World of Tanks je bezkonkurenční hra ,, jsem zvědav jestli se pojede od začátku a nebo zůstane v garáži to, co jsem vydřel na xbox 360. Mám tam devítkové tanky.Tak bych si převedl účet a bylo by to super.. Ale i kdybych měl jet od začátku tak nevadí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu