Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

games with gold


lostkojot

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Zdarma je pro regiony Germany, Russia, Korea, Japan, Taiwan, Australia, New Zealand and Brazil.

Já mám US a tam je to zpoplatněno. Nezkoušel jsem přepnout region jestli by to šlo stáhnout zdarma, ale nemyslím si že je to tak jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě,ten golf je free-to play,proto jde stáhnout i u nás. Ale na regionu Němckém nebo Austrlském ná snad být právě ke stažení plná hra.

Tak jsem se přihlásil na Nový Zéland a Golf tam fakt je zadarmo ten unlock na plnou hru.Ale nestáhl jsem,páč to chce zase zadat kreditku a tu už mám zadanou na US účtu.tak nevím jestli můžu stejnou dát i na ten NZ účet?Neví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já jsem zkoušel Německo a taky se ten Unlock nabízí zdarma. Ale stejně jak říkáš to chtělo projít zase procesem zadání komplet adresy, čísla kreditky, ověřovacího kódu .... všechno jsem to zadal s tím, že adresu jsem zadal českou (nezadával jsem tam smyšlenou německou adresu, už tak jsem byl otrávenej, že to vyžaduje vyplnit spoustu věcí).

Nakonec mě to skončilo na nějaké chybě, nevím proč, jestli kvůli té adrese nebo co se tam ověřuje, kvůli této hře se mi to nechtělo moc zkoumat a řešit :)

Když na něco příjdete, napište to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu