Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

Xbox One 1TB Forza 6 Edice + DOOM - 6190,- Kč -> ZDE 

Xbox One 1TB Rainbow Six Siege Edice + NBA 16 - 6190,- Kč -> ZDE

Sebastien Loeb Rally - 399,- Kč -> ZDE

Battleborn - 290,- Kč -> ZDE

Watch Dogs Kompletní edice -> 190,- Kč -> ZDE 

Trackmania Turbo -> 299,- Kč -> ZDE

The Division -> 690,- Kč -> ZDE

Quantum Break -> 690,- Kč -> ZDE

Dark Souls 3 -> 690,- Kč -> ZDE

Lego Marvels Avengers -> 690,- Kč -> ZDE

Dying Light Enchanced Edition -> 699,- Kč -> ZDE

Na Tsbohemia / alfa.cz mají nějakou slevovou mánii, tohle jsou nejzajímavější. Já bral XONE Forza edici a Battleborn, za ty peníze je to povinnost :)

--UP--

Kdo nestihnul XONE s Forzou a DOOMem, tak tady v tom obchodě mají jeden kus za 6263,- Kč -> ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu za to, že to nesedí, protože včera večer takové ceny ještě byly. Já vzal ten xbox s forzou, tak uvidíme. Včera to bylo dost o tom, kdo dříve bere, ten má. Mám sice klasický 500GB Xbox, ale za ty peníze jsem neodolal. Jinak kdo bude chtít hrát Battleborn, tak si mě přidejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, djbrouk napsal:

Tak si to mám vyzvednout,mladý má radost. :biggrin: Ale bez Doomu,ten prý má až dodavatel.Tak a teď budou doma 2 1terové stroje. :biggrin:

Dík hackyc za info.:) Píšu ti sz.

Takže Dooma ti pak dodají, nebo jak? Jinak nemáš za co, od toho jsem to téma zakládal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox One S 1TB + FIFA 17 za 7790,- Kč - https://www.tsbohemia.cz/microsoft-xbox-one-s-1tb_d250662.html

Za tu cenu má být 500GB verze, takže se možná jedná o chybu. Jelikož je to předobjednávka, tak možná můžou změnit cenu, ale za zkoušku nic nedáte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu