Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz ohledně flashe


Clawner

Otázka

Ahoj,

potřeboval bych poradit. Dostal se mi dneska do ruky za pár korun X360 - v průhledném krytu, bez HDMI, takže asi arcade a s 15 GB diskem. Chtěl jsem se připojit k Xbox live a xko mi oznámilo, že console má ban. Předpokládám, že je tam tedy flash. doteď jsem měl všechny xka bez flashe a jen origošky, kromě toho, že můžu celý live acc spláchnout do WC, můžu nějak zjistit, jestli je na consoli flash? Případně, dá se to nějak odstranit? I když tuhle možnost nepředpokládám :-)

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj,

potřeboval bych poradit. Dostal se mi dneska do ruky za pár korun X360 - v průhledném krytu, bez HDMI, takže asi arcade a s 15 GB diskem. Chtěl jsem se připojit k Xbox live a xko mi oznámilo, že console má ban. Předpokládám, že je tam tedy flash. doteď jsem měl všechny xka bez flashe a jen origošky, kromě toho, že můžu celý live acc spláchnout do WC, můžu nějak zjistit, jestli je na consoli flash? Případně, dá se to nějak odstranit? I když tuhle možnost nepředpokládám :-)

Díky za odpověď.

ban je na porat :( a fleshe zkus tam dat nejakou novou hru a uvidis jestli pojede mas tam nejnovejsi LT3,0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne, to byl jen druhý dotaz v tom prvním příspěvku, jde mi o to, JAK zjistit, jestli je tam flash, popřípadě jaký typ flashe. Já ho tam jen předpokládám, kvůli tomu banu, tak mne zajímalo, jestli je možné, dostat ban i za něco jiného, než za flashnutou consoli. Omlouvám se, pokud byl dotaz nesrozumitelný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pod diskem nic není, takže jedině něco vypálit a zkusit. Tomu jsem se právě chtěl vyhnout, jsem na nemocenské, tak budu muset vyštvat manželku pro DL DVD :-) Díky za rady.

nejnovejsi flesh je uz skoro 2 roky nebo tak nejak mozna budes mit stesti ale u paleni si dej pozor musis na to mit urcitou mechaniku ihas 124/b a pak je jeste par nahrazek jinak ti nove hry nepojedou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu