Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Unity


Pihnik19

Recommended Posts

  • Odpovědi 444
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to je pro mě velké zklamání, docela to kazí tu hru, kdyby aspoň byly pojmenovany mise a co udělat. Anglicky umím a nedělá mi to problém, ale i tak je to esteticky divné.

Přiběhová linie je z titulky a to stačí k pochopení děje, ostatní věci překlad nepotřebuji. Esteticky to vypadá blbě pro někoho možná zklamání ale ubi to takhle měl i u black flag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No, z počátečního strachu mě Unity docela chytl a nezklamal. Asi jsem nenáročný hráč neboť jsem si nějakého vážnějšího bugu ani nevšiml. Doufám, že Syndicate bude na stejné úrovni, některé mise(hlavně Co Op The Tournament) dal opravdu zabrat, doba hraní cca 40h s tím, že děláte i ty vedlejší. 8/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když to hraješ skoro rok po vydání, tak to je jasný, že 6,5GB update zabral :D já to hrál pár dní po vydání a to jsi nežažil... ted jsem to koupil znova, abych si zahral Dead Kings a je to mnohem lepší, ale bugů jsem si teda všiml i dnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Jak tak koukám tak i po uplynulém roce od vydání Unity se UbiSoft vykašlal na nějaký update, který by nám hru umožnil mít kompletně v češtině tak se nabízí otázka zda-li bychom se měli podobného problému lokalizace obávat u za chvíli vycházejícího Syndicate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, chtěl bych se zeptat, nebo spíš poradit, vyplatí se mi hra v současný chvíli a stavu pořídit? Vím, že na začátku byly zásadní problémy, po řadě patchů se to nejspíš zlepšilo, ale i tak se táži na vás hráče, kteří se s hrou setkali. Stojí to za to? Hra se dá teď za rozumnej peníz koupit a v dobách nudy by mě mohla zabavit. Díky za každej názor

PS: vlákno jsem pročítal ale většina příspěvků je ze starší doby kdy hra pořádně nefungovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu