Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Unity


Pihnik19

Recommended Posts

To ale není omluva pro to přijít na trh s takovým lejnem to že si hrál při 3-5 FPS!!!! jestli se to dá hraním vůbec nazvat protože tam absolutně nemůžeš mít nad ničím kontrolu..Mlčením se většinou prd vyřeší a naopak musí Ubisoft dostat to lejno zpět sežrat, přežvýkat a nepřijít s tím znovu za rok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 444
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Není to omluva ale je tu vidět určitá rozežranost,myslím že ten pokles akcii Ubisoftu o 13% za dva dny nezpůsobil flame lidí pod příspěvkama Ubisoftu nbo na veřejných forech . . . Já prostě tady takový chování neakceptuju asi jsem divnej ale tohle dělaj uřvaný děcka a to co čtu občas někde je fakt vrchol zhovadilosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Rozežranost? Je to moc chtít za svoje peníze kvalitní produkt, ano? Že je to nedodělek je po tom množství recenzí, videí a kritiky dnes už neoddiskutovatelný fakt. O důvodech proč byla hra vypuštěna ve stavu v jakém byla se lze jen domnívat. Stejně tak mohlo být posunto datum vydání až do doby, než by šlo o kvalitní produkt anebo alespoň o produkt s minimem chybami. Jenže peníze jsou vždy až na prvním místě, že.

Uživatel/hráč se přece nemusí omlouvat za to, že si za svoje peníze požaduje kvalitní výrobek. Fajn, hra je nevyladěná, musela ale nutně být uvedena v den "D" na trh, nic proti, ale ať stojí vůči tomu adekvátní peníz. Má se snad srovnávat s kvalitou např. The Last of Us? No cenou by to tak asi odpovídalo, kvalitou však ne. Nic Ubisoftu nebránilo říct "Sorry" a hru začít prodávat za polovinu. Pak ano, mám možnost si zvolit mezi tím počkat na kvalitní produkt a zaplatit plnou cenu anebo využít nabídky nedodělku za poloviční peníze. Pak už je to rozhodnutí každého individuálně.

Ovšem způsob jakým to hájíš např. ty je obdoba toho, jakobych si koupil nový vůz v ceně srovnatelné s konkurencí, a po vyjetí z autosalonu bych zjistil, že se mi třeba okna stahují jen do půlky, anebo že na rádiu lze naladit jen jedna stanice. Taky by sis řekl, že to se přece dá tolerovat, hlavní je že auto jezdí? Nepředstavoval by sis za svoje peníze kvalitní a funkční produkt?

Myslím si, že kupující má právo za své peníze dostat to, co se od produktu/výrobku očekává a pokud jde o zmetek, tak požadovat slevu. Když budou všichni jen nečinně přihlížet a produkt chválit, výrobce pak nemá absolutně žádnou motivaci něco měnit a dělat jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že flame a kritika měla za následek propad akcií...Jaká rozežranost proboha? To že chce zákazník fungující hru, za kterou vysolil 1500,- v běžné edici až po 4000,- v Guilotine Edici je rozežranost? Ku tvému příměru tedy platí že pokud je opravněně si stěžující, platící zákazník rozežraný uřvaný děcko tak ty jsi flegmatický páprda. Takové kopance se tolerovali u budget titulů z Ruska ale aby něco takového vydalo studio rozměrů Ubisoft to nechápu. A stává se to standardem.

Watch Dogs - PC verze ojebaná a bez optimalizace

Halo Master Chief Collection na XONE má potíže u Halo 4 tuším s MP.

DriveClub na PS4 nehorázně nezvládnutý MP.

AC Unity strašná optimalizace, bugy, glitche, nefunkční coop napříč všemi platformami.

Project Spark na XONE otřesný framerate.

A to je od vydání "next-genu" dokola..a mě jako majiteli všech platforem tohle dost vadí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stím slohem souhlasím :D ale to platí pro ty co si to koupí . . . Ti co si to nekoupí tak zařídí pokles prodeje danného produktu nbo značky :D což se právě děje a nepotřebuje to instant spam všude a pořád a nejvíc od lidí co si to nekoupí . . . A vůbec nebudu se tady už dohadovat,vím jak moc velkej fail ta hra je jelikož sem se po 3 minutách hraní propadl do textury :D . . . Jediný co neuznávám je to jak se chovaj určití jedinci . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Např posty na FB Ubisoftu

2.Ano ti nás nezajímají ale ti nejvíc kňučí ;) a to je to o čem mluvím . https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1610841_10152873596243556_5947661334507125756_n.jpg?oh=f2778bff027929f0158535a2a64e3d31&oe=54DBA21D Jinak ztohodle umíram :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tak levej nebo slepej jen já, nebo jinak fakt nevím jak se vlastně vůbec vybavit, natož používat hiddeb blade? Nemám jí ani v selektoru na směrový kříž, tam mám jen meč, medicinu a kouřovou bombu. Hidden blade nemám ani v obchodě. A když chci hrát tu misi v Notre Dame, řve to, že mo můžu sejmout jen s hidden blade. PLS HELP :) /PS4/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hankeyy: 1. Tak na FB to nesleduji ale už jen to že je to FB si umím představit reakce...beru to ze "serióznějšího pohledu". Čili tady ti dám za pravdu a i když nevím jaká je situace na FB a ani nechci, tak na sociálních sítích se asi umí udělat pěknej "šajzestorm"

2. To nemohu posoudit ale opět to posuzuji z pozice zákazníka. Nicméně se domnívám, že ten kdo si hru nekoupil protože si nepředobjednal má právo také nadávat na to v jakém je hra stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz me to otevrelo cely mesto po tech prvnich misich a ty propady jsou des. To pozna i slepej. Dneska vysel zase nejaky update, ale s optimalizaci to nic neudelalo. Meli to jeste odlozit. Prece do psi prdele to Ubi vidi, ze ma hra totalni propady fps tak proc to sakra poustej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz me to otevrelo cely mesto po tech prvnich misich a ty propady jsou des. To pozna i slepej. Dneska vysel zase nejaky update, ale s optimalizaci to nic neudelalo. Meli to jeste odlozit. Prece do psi prdele to Ubi vidi, ze ma hra totalni propady fps tak proc to sakra poustej?

Protože hlavouni ví víc, než vývojař.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hlavně čekám, jestli něco udělají s tou češtinou, kde opět jsou jen česky titulky. Sranda je, že čeština ve hře je kompletní, ale nejde aktivovat, pač Ubisoft v Unity neumožňuje volbu jazyka (stejná situace jako u Black Flag, takže to asi stejně nikdo neopraví). No a taky ty fps propady jestli opraví. Pač tohle vydat na konzoli je opravdu celkem krok vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[TABLE]

[TR]

[TD=class: label]Výrobce[/TD]

[TD=class: value]

  • Ubisoft

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: label in_similar]platforma[/TD]

[TD=class: value]

  • PS4

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: label]jazyková verze[/TD]

[TD=class: value]

  • polská jazyková verze

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Na trhu je nějaká polská verze?

To abych měl anglicky s českejma titulkama můžu tuhle,nebo to mám najít přímo anglickou verzi s CZ titulkama?Či snad je to automaticky ve všech verzích po celém světě ta čeština?

Nebo se to snad samo stáhne s nějakým patchem ty titulky v cz?

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[TABLE]

[TR]

[TD=class: label]Výrobce[/TD]

[TD=class: value]

  • Ubisoft

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: label in_similar]platforma[/TD]

[TD=class: value]

  • PS4

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: label]jazyková verze[/TD]

[TD=class: value]

  • polská jazyková verze

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Na trhu je nějaká polská verze?

To abych měl anglicky s českejma titulkama můžu tuhle,nebo to mám najít přímo anglickou verzi s CZ titulkama?Či snad je to automaticky ve všech verzích po celém světě ta čeština?

Nebo se to snad samo stáhne s nějakým patchem ty titulky v cz?

Na všech Evropských je CZ. Jinak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apeluji dále na podporu kompletních CZ, tit. na fóru ubisoftu, pokud můžete a neni vám to jedno podpořte toto vlákno, získalo status Hot treath, což znamená, že toto vlákno mají v hledáčku moderátoři fóra takže je pravděpodobné že to bude zajimat i vyvojáři samotné (pokud už to neřeší). V současnosti už má téma kolem 1100 shlédnutí (to je stadion lidí) což jsem ani nepředpokládal a z hruba 25 příspěvků od nespokojených uživatelů. http://forums.ubi.com/showthread.php/950935-(PS4-Xbox-One)-Missing-option-to-set-ingame-language-(not-subtitles)

V příprevě je také patch v 3: výtažek důležité části přeloženo v gogole tran.

Menu a HUD: opravy v této kategorii se bude zabývat chybějící detaily v určitých nabídkách, problémy s některými cíli mise a co-op aktualizace pop-up okna, lokalizace nesrovnalostí, jakož i některé problémy s menu a pop-up se překrývající další

Takže možná budou pořešeny i koplet CZ tit. spěvků od nespokojených uživatelů.

Upraveno uživatelem Draken666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu