Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hra píše vyčistěte DVD


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak mám ten samý problém.Přitom média nepoužívám,instaloval sem CoD jednu složku (41560914) sem zkopíroval na HDD/Content/0000000000000000/ , a složku CODRGHX sem zkopíroval do HDD/Contet.Protože nevím kam z tou druhou složkou,já na HDD nemám žádnou složku Games.Tak že všechny hry (jsou jednodiskový) jsou HDD/Contet.Dvoudiskový se mi nepodařilo nainstalovat.

Hra mi naběhne na cca 20 vteřin,a pak to napíše : this disc is unreadable. A to je něco jako že je špinavý disk.

Upraveno uživatelem Attila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Si vytvor adresar Hry na HDD a pojede ti to, je fuk jestli se adresář jmenuje Hry Games, je to fuk, jen dej do content co mas a zbytek hod jinam, pak je treba nastavit i cestu ke hram v nastaveni FSD3, takze i do content i do Hry/Games

Ja mam treba 2 adresare, XBLA a Hry, a vse mi jede

Ten vyextrahovany content do content/16nul/ a DVD2 normalne kamkoliv na HDD

Vzdyt tu jsou na kazdou hru navody co kam dat a kam nakopirovat, staci jen cist a delat to co je napsáno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak že vyřešeno.CoD nefuguje více lidem,píše jim tu kravinu o špinavém disku.Tak že sem zkusil stáhnout jinou dvousložkovou hru (GTAV) a normálně jede.Tu složku označenou čísli,sem nakopíroval do HDD1/content/0000000000000000,a tu druhou složku označenou GTAV,jsem hodil k ostatním hrám HDD1/content a frčí.Tak že chyba je v Call of Duty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tu popisoval v prvním příspěvku Valhall99,já měl to samé a dnes mi to potvrdil kamarád taky.Na jiném foru se o tom píše taky.Je možný,že to dělají jen určité verze.

Je mi to šumák,protože sem CoD odehrál na PC.Ale kdyby se to mělo stávat častěji,tak by mě to štvalo.Nic méně vím,že chyby není u mně.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu