Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 4


dyplodok

Recommended Posts

  • Odpovědi 198
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nezkoušel někdo češtinu jestli funguje v US verzi. Myslim to tak, že mám hru staženou z cz store nastavené cz titulky a už jsem to i hrál. A ted přehodim na US slot zda zůstane ta čeština nebo se to nějak přepíše? Díky

Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě, ale on psal, že to stáhl z CZ storu a pokud chceš hrát tu samou hru jenom pod jiným účtem ( třeba i US ), tak by to vadit nemělo.

Já takhle teda hraju, když stahuju z CZ storu a pak hraju pod hlavním učtem, který je US, tak titulky mám české. Ale třeba jsem to nepochopil, jak to myslel a v tom případě je to jak píšeš ;-)

Případně jsem se předtím blbě vyjádřil.

Upraveno uživatelem Bomber97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě, ale on psal, že to stáhl z CZ storu a pokud chceš hrát tu samou hru jenom pod jiným účtem ( třeba i US ), tak by to vadit nemělo.

Já takhle teda hraju, když stahuju z CZ storu a pak hraju pod hlavním učtem, který je US, tak titulky mám české. Ale třeba jsem to nepochopil, jak to myslel a v tom případě je to jak píšeš ;-)

Případně jsem se předtím blbě vyjádřil.

Jestli to tak děláš bude mi to snad fungovat. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokončil někdo všechny Y mise těch dvou huličů? V misi Nazí a křičící kdy na začátku plavu a pak jedu na vodním skůtru mi po sebrání baťohu se zbraněmi hra nic neudělá a neukončí mi ůkol, takže misi nelze dokončit. Měl někdo stejný problém? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel někdo češtinu jestli funguje v US verzi. Myslim to tak, že mám hru staženou z cz store nastavené cz titulky a už jsem to i hrál. A ted přehodim na US slot zda zůstane ta čeština nebo se to nějak přepíše? Díky

Zdar všem, tak ta čeština na US nejede. Zkoušel jsem spoustu možností a ani tuk:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokončil někdo všechny Y mise těch dvou huličů? V misi Nazí a křičící kdy na začátku plavu a pak jedu na vodním skůtru mi po sebrání baťohu se zbraněmi hra nic neudělá a neukončí mi ůkol, takže misi nelze dokončit. Měl někdo stejný problém? Díky

Ja to dokoncil bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jak je to stim zurnalem do kolekce natom letisti? Kde se plni mise pro W na mape mi to ukazuje, ze je tam cast do sbirky, ale nemuzu to tam tam nikde najit.

Chyba ve hre... ten denik se tam zobrazi misto toho pocitace az po dohrani vsech misi pro W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu