Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II: Scholar of th First Sin


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja kupodivu narazil na zajimavej problem :D

tim jak hru znam velmi dobre a tim, ze ani ty herni zmeny ji moc neztezily, tak moc neumiram, nebo kdyz uz jo, tak nikdy neprijdu o duse, takze nemam potrebu farmit a jsem v "koncich". Hra mne nepusti dal.. V Shrine of almana (oprava - shrine of winter) na otevreni dveri musim mit 1mio dusi, no a ja mam sotva 790000. A to podotykam jsem lvl 99, takze bych mel hru spis uz koncit xD. Samozrejme vse ostatni mam hotovo. Do prvniho, ani druhyho dlc me to nepusti, nemam item. A farmit 200000 dusi se mi 2x nechce... tak tohle se mi jeste nestalo.

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha oprava... Shrine of Winter... tam jsou ty dvere co se otevrou po celkovem ziskani milionu dusi..

edit: ted me napadlo, nemeli by se otevrit i po kindlu primal firu? Vsech 4? Ja tam byl kdyz sem mel 3 primal firy, tak to neslo, ale musim zkusit zda to nepujde po 4. Preci jen by to davalo asi smysl.

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha oprava... Shrine of Winter... tam jsou ty dvere co se otevrou po celkovem ziskani milionu dusi..

edit: ted me napadlo, nemeli by se otevrit i po kindlu primal firu? Vsech 4? Ja tam byl kdyz sem mel 3 primal firy, tak to neslo, ale musim zkusit zda to nepujde po 4. Preci jen by to davalo asi smysl.

Po zabití 4 lord bossů nebo nasbírání 1mil soul memory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tedy v teto hre realne mozne se spojit s vetsim mnozstvim hracu uz pri prvnim pruchodu (at uz kooperace, invaze ci zpravy), tj. aniz bych musel cekat na NG+, a tedy uz pri prvnim hrani aktivne vyuzivat online prvky? Me vetsinou nebavi hrat hru odznova, at tam pridaji do NG+ co chteji, tak bych byl nerad, kdyby online taky pri prvni hre poradne nefungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to mi nevadi, vlastne je to dobre :) Spis jsem jen mel obavy, aby to nebylo nejak vyrazne omezene pro hrace na nizkych levelech; NG+ hrat neplanuju, i kdyz vim, ze se tam hodne veci meni.

Tak to rychle koupim tu PC verzi, dokud se jeste da sehnat levne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dohrání Bloodborne, jsem si řekl, že zkusím i Dark Souls 2. Nevím jestli jsem se dneska špatně vyspal, ale proč tohle získává tak skvělé recenze? Otřesná grafika, otřesné zvuky, otřesný level design a téměř nulová fyzika, směšné pohyby atd. Totální nuda. Jediné co vypadá celkem dobře je ta Majuta, nebo jak se to jmenuje. Prý na hru neměli tolik prostředků jako na Bloodborne, ale i tak, vydají to znovu pro PS4 a vypadá to pořád stejně hnusně jako předešlá verze. Zabil jsem tři nudné bosse a konec, tohle absolutně nestojí za čas. Vysoká hodnocení to má jen proto, že je to těžké...občas si rád zavzpomínám na old school hry, ale tole je fakt děs...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnocení souls her, stejně tak jako jejich mechaniky, zpracování, rozmanitost apod. nepodléhají standartním pravidlům vnímání obyčejných hráčů. Já vždy tvrdím, že forma by neměla být povyšována nad obsah a u DS 2 vs. Bloodborne to u mě zapracovalo na jednotku...zatímco BB je detaily překypující, nádherný univerzum, z hlediska hratelnosti byla forma povýšena nad obsah a framerate,loading apod. v té hře stojí za vyliž kapsu...naproti tomu DS2, která je mimochodem postavena na enginu pro ps3 a x360 takže nikdy nedosáhne kvalit BB (ani z jedoucího rychlíku), nabízí technicky lépe zvládnuté zpracování, větší rozmanitost a především lepší hratelnost.

Bloodborne je sice krásná a všechno..ale na úkor hratelnosti, kde ps4 nedokáže dostát kvalitám, jaké by si souls hry z technického hlediska zasloužili (opětovně)((pozn. zatím to vždy zvládlo jen PC ale za cenu hackerů,modderů a podobné havěti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes dodelal 2 bosse co mi chybeli z DLC a chybi mi akorat ty tygri... Akorat jsem zjistil ze mam celkem problem se spojit a hraci... Strasne dlouho cekam nez se objevi neci znameni a kdyz uz tak jen jedno... Ale kdyz dam znameni na zem ja a pripojim se tak hraco tam maj treba dalsi 3 zivi hrace a ne npc... Tak nevim jestli jsem v blbym covenantu nebo je to natem ze se ke me tolik hracu nepripoji...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman - To jestli v danem lvl je vysoka koncentrace ostatnich hracu poznas podle toho, ze pri sednuti k bonfiru a vybrani levelu maj nektery bilej ramecek (slaba koncentrace hracu) a oranzovej (silna koncentrace). Bohuzel se do toho pocitaj i invaderi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky toho jsem si ani nevsiml...

Edit: Tak je to doma :-) Tygry jsem nakonec porazil jen s Abes Feevou a slo to celkem v pohode ... Na neco se chci zeptat.Kousek od Majuly sedi ten rytir se zelenym mecem(chtel bych ho) ale nemuzu ho nikde najit... Po tom co jsem mu otevrel tu lokaci tak se nekam presunul a nemam poneti kde ho ted hledat...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu