Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Snaží se sony o likvidaci zbývajících ps3 ve prospěch ps4?


canava

Otázka

Všichni to známe, spokojeně si hrajeme a najednou nám zamrzne obraz :? Nepříjemné ale dá se to přežít. Po restartování naběhne klasická nutnost opravy zkorumpovaných dat. Běžná věc se kterou jsem se setkával často ale tentokrát to bylo extrémně dlouhé.. Po 10 hodinách zčernal obraz u 52% ale TV pořád vysílala signál z ps. Nyní při 9 z 10 pokusů o zapnutí nenaskočí vůbec žádný obraz a pska nerozeznají ovladač (ovladačem nejdou zapnout vůbec). Po chvíli se pska sama vypnou. Nejde se dostat ani do recovery menu a nefunguje ani "video output restart". Zkrátka, při držení ON/OFF pska pípnou a zapnou se, pauza cca 10s, znovu pípnou a vypnou se :roll: Při dlouhém googlování jsem odpověď nenašel... Nebo možná ano?

"Bro it's sony!! They want us to buy PS4 so they uploading bug updates that fuck your ps3 up bad."

Člověk by to nebral vážně, kdyby se mu to nestalo po updatu který byl proveden po dlouhé době :wohow:

Díky za případné rady a tipy. Jo a jedná se o slimejša

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Doufám, že nevěříš žádnému hoaxu od xbotů :D O pskách píšeš v množném čísle, máš jich víc? Nebo jen čerpáš z pravdivých internetových hlubin? Osobně mám slimáka už cca 5 nebo 6 let, pořád jeden a ten samý kus bez jakéhokoli problému nebo reklamaci. Obraz mi za tu dobu zamrzl snad jen třikrát nebo čtyřikrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Doufám, že nevěříš žádnému hoaxu od xbotů :D O pskách píšeš v množném čísle, máš jich víc? Nebo jen čerpáš z pravdivých internetových hlubin? Osobně mám slimáka už cca 5 nebo 6 let, pořád jeden a ten samý kus bez jakéhokoli problému nebo reklamaci. Obraz mi za tu dobu zamrzl snad jen třikrát nebo čtyřikrát.

Nevěřím, myslel jsem to jen z legrandy :D A psal jsem takto, abych čtenáře vtáhnul do děje víš jak... :D

Já měl asi 6 let špeka a občas se seknul atd. ale vždy se rozjel. Tohle psko je kámošovo. U seku hry jsem nebyl. Včera jsem byl u něj, že na to mrknu. Ale protože to bylo vždy dlouho seknutý na 1% (teď vím proč) a ani předtím nešlo recovery tak jsem si to vzal domů. Doma jsem to nechal běžet no a po těch 10 hodinách bum.. A už nejde prakticky ani zapnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bych zkusil vyndat HDD, zformátovat, strčit zpět a na flashce tam poslat aktuální firmware. Jinak mám taky slimáka dlouhý roky, občas se při hře kousne, ale zatím to restart vždycky vyřešil. Každopádně je fakt, že updaty jsou dost nebezpečná věc. Od jistý doby už vždycky hledám nejdřív na fóru, jestli můžu v klidu updatovat, abych to nebricknul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

do service menu se nedostanes aby si dal format odtamtad ? :)

jesli máš slimko tak:

jinak youtubko poradi i u ostatnich modelu

pak pripojis prez redukci USB/sata, nebo jeslti nemas tak primo klidne do pc jako normální disk na druhý místo a formátneš :)

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
do service menu se nedostanes aby si dal format odtamtad ? :)

pak pripojis prez redukci USB/sata, nebo jeslti nemas tak primo klidne do pc jako normální disk na druhý místo a formátneš :)

Právě, že ne.. Psko už je v tak hlubokým komatu, že se nezmůže skoro na nic :D

Nevím si rady jak ten hdd připojit k pc abych ho zformátoval no. A k dispozici mám jen notebook takže ho těžko budu do něj cpát ne? Takže nějakou tu redukci sata musím sehnat abych to připojil k pc jo? :D

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Psko skoro vůbec nenajede, čudlíkem power ho zapnu. Rozjede se ale nerozezná HDMI ani joy. Po půl minutě se samo vypne. A když držím dlouho power tak se to jen zapne/vypne a dál nereáguje.

Po vyndání HDD žádná změna :D

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jeslti nefunguje ani tohle, coz si asi zkoušel tak pak uz netušim, studenak na desce, nutnost resolderingu , čert ví O:-)

How to Access Playstation Recovery Menu

1. Turn off Playstation®3.

2. Hold The power button down; The system will turn on and turn off once again.

3. Once the System has been shutdown, re-press you finger until you hear 2 consecutive beeps

4. When you hear the 2 beeps take finger off power button.

5. You will be promted to plug in your controller via usb and then hit the PS button

6. The Recovery menu will pop up.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu