Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout Paradise


mariyo

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo demo jsem hral ( PS3 ) A celkem luxusní . A ten řidič mi tam fakt chybí . Je to divný , kdyby aspoň byli černý skla. A někdo tu psla , že se mu líbily Most wanted . Tak ty se mi líbili z cely serie ( Kdy se tuní ) nejmín. Nejlepši byli undergroundy

Hh někdo má rad holky a jiný vdolky.Pro mě osobně byl nejlepší Nfs 3 :) s těch tunících asi ten Most wanted(kvůli poldům neřkuli:))

Mno a co se týče burnoutu zatím jsem hral jenom na psp burnout dominator a ten byl fakt luxus jak to vypada na ps 3 si zatim moc dobře nedovedu představit,ale brzy to(snad)posoudím :) Peace all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vidite ja mel nejradsi vsechny NFS, hraju tuhle serii on nejakych mych 6 let kdy mi tata prinesl Need For Speed 2 hral jsem pak 3 - hot pursuit, nfs porsche,high stakes,road challenge pak Underground 1 a 2,most wanted,carbon a ted chci prostreet uz je to 9 let co jsem hral prvni NFS a za tu dobu me nezklamal ani jeden dil...pro me je to skoro zaruka kvality kdyz to porovnam z nakym Juiced nebo jinym je to supr...burnout na PSP toe luxus...mohli by udelat dalsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Cau lidi, mate uz nekdo tuhle hru? Ja ji koupil vcera a uz mam 10% hry za sebou protoze jak tam sou ty super jumpy a ty branky k ja jezdim a hledam je kze to doufam jen tak nedohraju protoze by me to stvalo je to fakt pecka . Kdo by si chtel zahrat online trochu pokecat a dat par takedownu at si me da do friends . sem Dzunk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc ma ta hra nezobrala... Demo ma neuchvatilo... mozno sa k tomu vratim neskor...

Souhlasím...mně teda demo taky moc nenadchlo...a to jsem velky fanousek burnoutu(skoro jsem dohral 3,4, Dominator na psp a legends na PSP) ale demo na Xko mne teda nenadchlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle díl mě hodně překvapil a hlavně si tvůrci poradili ny výtečnou s otevřeným městem hlavně co se týče funkce závodů,třeba když jedete road rage tak ho mužete je kudy chcete,nebo jedete si jen tak po ulici zmáčknete 2 tlačítka a prd ho už se vám spustil crash mod (ten mě hodně baví)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu se chci zeptat jak se tebn crash mod spousti bavil me dycky nejvic a nwm jak do nej jit diky.

to shadow a ten druhej : koupily ste si tu hru nebo stahli jesi stahli tak chapu ze vas to neba me taky na psp neba hry kery si stahnu zlaty origa

na xboxu to je když jedeš tak zmáčkneš RB + LB takže zkus R1 a L1 (možná si ještě předtim musíš šipkou nahoru vybrat offline crash mode ale myslim že to neni podmínkou)

mě by naopak zajimalo jak se pouští ten time trial co tam je u každý ulice stejně jako crash protože tam sem zkoušel taky rb a lb ale vždycky začnu dělat crash a time trial pustit neumim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu