Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Game-Carbon.cz | Multigaming team since 2014


s3gi18

Recommended Posts

Dobrý večer, chtěl bych Vám představit svůj multi-herní tým, který už funguje nějaký ten den.

Naše herní organizace byla založená přibližně přes 10 dní. Od té doby se nám povedlo zvednout a udržet si návštěvnost, což nebylo vůbec těžké z důvodů, že tady už kromě kvalitních a stalých herních organizací (eSuba, eXtatus apod) není moc herních multitýmu. Herní organizace Game-Carbon momentálně funguje na herních sekcích ve hrách NFS World, League of Legends (Black a Blue tým) a Counter Strike Global Offensive (A a B tým), jak jste si mohli všimnout, tak kromě NFS World máme v sekcích po dvou týmech, příjde mi to lepší a budu dohlížet na to, aby naše sekce patřili do horní úrovně. Nebráníme se také i ostatním sekcím, například WoT, FIFA 15, NHL 09 či jiné herní sekce.

NFS World

B3D

League of Legends - Black

PanikaWoW

JayJayCZ

DovZ

Xenibl

CrAaCk

League of League - Blue

Maty

Mause3X

Froz

Smajliczekk

KoviYOLO

Counter Strike Global Offensive - A

Kryatic

Desshall

smyX

DarkSouky

EpiqfaiL

Counter Strike Global Offensive - B

Fmous

Daster

droideK

Král

V krátkosti jsem Vám představil herní sekce, pokud byste měli zájem o některou z mínovaných sekcí, není problém mě kontaktovat zde na foru. Navštivte náš web a FB stránku a dozvěte se více informací.

WEB: http://www.game-carbon.cz

FB: https://www.facebook.com/pages/Game-Carboncz/774584842579513?fref=ts

Přejem krásné Vánoční svátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu