Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
s3gi18

Game-Carbon.cz | Multigaming team since 2014

Recommended Posts

Dobrý večer, chtěl bych Vám představit svůj multi-herní tým, který už funguje nějaký ten den.

Naše herní organizace byla založená přibližně přes 10 dní. Od té doby se nám povedlo zvednout a udržet si návštěvnost, což nebylo vůbec těžké z důvodů, že tady už kromě kvalitních a stalých herních organizací (eSuba, eXtatus apod) není moc herních multitýmu. Herní organizace Game-Carbon momentálně funguje na herních sekcích ve hrách NFS World, League of Legends (Black a Blue tým) a Counter Strike Global Offensive (A a B tým), jak jste si mohli všimnout, tak kromě NFS World máme v sekcích po dvou týmech, příjde mi to lepší a budu dohlížet na to, aby naše sekce patřili do horní úrovně. Nebráníme se také i ostatním sekcím, například WoT, FIFA 15, NHL 09 či jiné herní sekce.

NFS World

B3D

League of Legends - Black

PanikaWoW

JayJayCZ

DovZ

Xenibl

CrAaCk

League of League - Blue

Maty

Mause3X

Froz

Smajliczekk

KoviYOLO

Counter Strike Global Offensive - A

Kryatic

Desshall

smyX

DarkSouky

EpiqfaiL

Counter Strike Global Offensive - B

Fmous

Daster

droideK

Král

V krátkosti jsem Vám představil herní sekce, pokud byste měli zájem o některou z mínovaných sekcí, není problém mě kontaktovat zde na foru. Navštivte náš web a FB stránku a dozvěte se více informací.

WEB: http://www.game-carbon.cz

FB: https://www.facebook.com/pages/Game-Carboncz/774584842579513?fref=ts

Přejem krásné Vánoční svátky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Super, je dobře že tu vznikají i nové organizace - Chtěl jsem se zeptat, jak jste na tom teďka - co se zastoupení v jakých hrách týče + nějaké ty úspěchy? A ještě jeden dotázek, pokud stále fungujete plánujete i nějaké zastoupení v DOTA2?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu