Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL Gamecenter LIVE


Dudu27

Recommended Posts

Měl jsem to minulej rok na celou sezonu ale strašně se to sekalo každej si na to stěžoval. Letos jsem si to už nekupoval tak nevim zda je nějaký zlepšení. Takhle abych to uplně upřesnil né každý zápas se sekal. Je to suprový to uznávám. Všechny zápasy si dáváš LIVE přepínáš sem a tam je to nářez. Jen po celým světě lidi nadávali , že to chce update na xku a jak řikám z dejme tomu 10 zápasů se denně tak půlka sekala. A ti nemyslim jako, že to bylo netem. Každopádně v ČR to jde :) jen některý zápasy jsou bloknutý kvuli smlouvě s televizema. Takže když na nova sportu dávaj např. COLORADO - DEVILS tak ten den ti nepujde na Gamecenteru tenhle zápas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu rici jak je to ted na X1. Minuly rok jsem to mel na X360 a mne to teda nesekalo az na vyjimky. Sekalo jen na Pc na X360 jelo v pohode az na vyjimky. Tento rok to mam na PS4 a musim rici, ze take bez problemu. Restrikce zadne nemam na PS4 vsechny zapasy jedou i co vysila Nova Sport atd. Nevim v cem je zmena, ale oproti minulemu roku jede vse a hlavne je to tento rok za 75$.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu rici jak je to ted na X1. Minuly rok jsem to mel na X360 a mne to teda nesekalo az na vyjimky. Sekalo jen na Pc na X360 jelo v pohode az na vyjimky. Tento rok to mam na PS4 a musim rici, ze take bez problemu. Restrikce zadne nemam na PS4 vsechny zapasy jedou i co vysila Nova Sport atd. Nevim v cem je zmena, ale oproti minulemu roku jede vse a hlavne je to tento rok za 75$.

Problémů bylo dost hlavně v tý době kdy hrál ještě Jágr za Dallas se to nedalo. Restrikce byla co šlo v EU v tv nešlo do NHL CENTRA vysílat. Jestli to je letos jiný to nevim. Nestíhám na to čumět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu