Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Funguje vám online hraní?


richie

Recommended Posts

Jsou to šupáci jak sony tak ea, akorát jsem si vzpoměl jak jsem zaplatil 1700 za NHL kde chybí spoustu modu, nehledě, že tam není šampionát národu atd atd....... my jako uživatelé jsme jen ovečky, nic víc. Jsme jen nástroj na vydělávání peněz, nebo pro manipulaci a vydírání velkých korporací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 340
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jsou to šupáci jak sony tak ea, akorát jsem si vzpoměl jak jsem zaplatil 1700 za NHL kde chybí spoustu modu, nehledě, že tam není šampionát národu atd atd....... my jako uživatelé jsme jen ovečky, nic víc. Jsme jen nástroj na vydělávání peněz, nebo pro manipulaci a vydírání velkých korporací.

Tak to nekupuj je to jen tvuj boj oni nenuti lidi aby to kupovali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to šupáci jak sony tak ea, akorát jsem si vzpoměl jak jsem zaplatil 1700 za NHL kde chybí spoustu modu, nehledě, že tam není šampionát národu atd atd....... my jako uživatelé jsme jen ovečky, nic víc. Jsme jen nástroj na vydělávání peněz, nebo pro manipulaci a vydírání velkých korporací.
to ber ještě v pohodě nic zvláštního .... Vem si můj případ když máš pár her v digitální podobě .. ne jen že hru máš koupenou,né jen že platíš měsíčně za ps+ prostě online ... a jako bonus dostaneš to že si tu hru nezahraješ ani v singlu když máš čas :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle mám na myslí...nedokáží si poradit, nedokáží zabezpečit naše údaje, nedokáží nám dát to, za co si zaplatíme, nestojíme jim ani za jejich vyjádření. Platíš a platíš a nejen malé částky a oni si nepohlídají nějakou bandu co si říkají lizard squad ???? a Teď jim najednou nabízejí peníze, aby už toho nechali, davají jim vouchery na vše možné zadarmo až po tom, co koncový uživatelé ( MY ) trpíme? Jasně, že ddos je něco težké na obranu, ale jako za ty prachy co mají od uživatelů si neumí poradit? Každý má volno, každý chce hrát a dostat to za co si zaplatil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš odkud že jim sony cpe vouchery? A myslím si že ty 3,60 kč za den ps+ taky nikoho nepřivedou k bankrotu. Ochrana je bohužel nemožná při velkém útoku.

Tohle beru jako až vedlejší problém.... Ale řekni mi jaké právo má sony na to když si zakoupíš hru např(Ea,ubisoft atd) prostě u jinčí společnosti hru zaplatíš je tvoje ... A kvůli jejich neschopnosti za kterou jim cpeš měsíčně peníze si hru ani nezahraješ. tohle vyloženě nechápu a za tento princip bych je vážně nakopal ...

Edit: a to nemluvím o tom jak člověk z toho jejich zlatého store hru dlouho stahuje... a za tyto služby se ještě vážně k tomu jako bonus měsíčně platí ?

Zlatý Steam...

Nejde mě o to,že urgentně bych potřeboval si jít zahrát .. právě naopak včera se to moc přehnalo v hospě :-D ale jde mě prostě o princip..

Upraveno uživatelem Holenudle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle beru jako až vedlejší problém.... Ale řekni mi jaké právo má sony na to když si zakoupíš hru např(Ea,ubisoft atd) prostě u jinčí společnosti hru zaplatíš je tvoje ... A kvůli jejich neschopnosti za kterou jim cpeš měsíčně peníze si hru ani nezahraješ. tohle vyloženě nechápu a za tento princip bych je vážně nakopal ...

Edit: a to nemluvím o tom jak člověk z toho jejich zlatého store hru dlouho stahuje... a za tyto služby se ještě vážně k tomu jako bonus měsíčně platí ?

Zlatý Steam...

Nejde mě o to,že urgentně bych potřeboval si jít zahrát .. právě naopak včera se to moc přehnalo v hospě :-D ale jde mě prostě o princip..

Prehnalo je slabe slovo :D :D. Dneska na to seru, dalsi rumy bych nezvladnul :D.

Už se Sony nejak vyjadrilo, kdy to nahodej? Protoze me to porad nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, ze s nama Sony nekominukje a jediny na co se zmuzou je formulka "prosime o strpeni" beru vazne jako neskutecny chovani. Ano, typ tohoto utoku je tezke technicky ustat, ale tim tichem po pesine si me teda nikdo z tech japonciku neziskal. Lituju ty, co dostali ps4 pod stromek a nemohli si ji o vanocich uzit. Jinak, mne to dnes tedy s mirnyma vypadkama bezi bez problemu. Hral jsem 2 hod. v kuse battlefield a fungovalo to. Jakmile se vam jednou podari pripojit se, ze hry uz vas to ven nekopne. Servery jsou plny hracu, nic nelagovalo. Store mi taky obcas sel, obcas hlasi chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele těm co jde hrát... jde vám i ps store?

Jo mě jde naprosto vše. Hledal jsem DLc na Just Dance 2014 a normálně vše šlo. Je tam i zajímavá nabídka, ikdyž por mě ne a to Tomb Raider Definition Edition za 549. 50 procent sleva. Ikdyž krabicovka už se dá asi taky sehnat za pár kaček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ale na jednu stranu mají pravdu.. Dokázali že ve firmách jako je sony a microsoft jsou tupci kteří jen hrabou prachy... Avšak pokud mají prsty v odstřihnutí internetu v KLDR tak mají palec... Jsem na ně nasranej že jsem nemohl hrát, ale zase dokázali že i giganti jsou přemožitelní...Myslím že tohle jsou dnešní války.. Prostřednictvím internetu a počítáčů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu