Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny - NOVÁČEK, rady, tipy, spolu - hráčství


nohell

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chtěl bych poprosit zkušenější hráče o rady a typy pro hru Destiny.

Jsem na PS4 obecně nováček, toto fórum jsem prošel a googlit jsem taky nezapomněl, přesto (formou pokucu se toho dozvím mnohem více):

1) jak v základu hrát Destiny, na co se zaměřit, na co nezapomenout v Toweru atd.

2) jak se spojit s dalšími hráči a má to před dokončením příběhových misí smysl?

3) co jsou to Raidy a jak se k nim dostat? (předpokládám, že mají smysl až po dohrání příběhu)

4) jsou zde nějací hráči s nimiž bych se mohl spojit a hrát s nimi? moje PS4 ID je nohell182

Moc díky za informace do zpráv, jsem na PS4 nějak osamocen, takže budu moc rád za další spoluhráče.

MN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem zvědavý, na odpovědi na tvé otázky. Také by mě to zajímalo. Nyní hraju Trial verzi Destiny, jsem Titan - Level 5. Příští týden budu kupovat ostrou verzi a rád bych také s někým coopoval. Kdyžtak si mě můžeš už teď přidat - KrekCZ. Pak se můžeme domluvit na nějaké hraní. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaklad je robit pribehove misie, pocas nich sa dozvies vsetko potrebne, hra sa stale opakuje a po dokoceni pribehu budes robit dookola to iste, takze rada pre teba je robit pribeh a postupne ta hra so vsetkym zoznami zaroven s tym jak budes dosahovat potrebny lvl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po levelu 20 navyšuješ level pomocí light bodů, které má legendární nebo exotická výzbroj (fialová a žlutá). Raid se otevře tušim až u levelu 25, obtížnosti jsou pro lvl 26 a 30. Uvidíš ho na mapě s vykřičníkem, bude na Venuši. Po dosažení levelu 20 rozhodně doporučuji připojit se k jedné z frakcí. Budeš nosit jejich orb a za to v crucible budeš získavat body, za které si pak budeš moct koupit legendární výzbroj viz. zde http://destiny.wikia.com/wiki/Faction

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ... v recenzích Destiny dostávala skoro samé 7čky, recenzenti hledali chybu skoro na všem ... já ale musím říct, že jsem si tu hru za 900 neskutečným způsobem užil a můžu jedině doporučit! Ten pocit levelování, čekání na nové lepší vybavení, vychytávání si vlastního stylu boje ... je nepopsatelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Cus,

Muze mi nekdo prosim poradit? Uz několik dni jsem se zaseknul na lvl 25 a muzu hrat jak chci a level se ani nehne. Plnim bounty, porad hraju vanguard (jak je vzdycky na konci ten hlavni boss) a nic pořád lvl 25 a progres lvlu stoji porad na stejném miste.

Diky vsem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus,

Muze mi nekdo prosim poradit? Uz několik dni jsem se zaseknul na lvl 25 a muzu hrat jak chci a level se ani nehne. Plnim bounty, porad hraju vanguard (jak je vzdycky na konci ten hlavni boss) a nic pořád lvl 25 a progres lvlu stoji porad na stejném miste.

Diky vsem za pomoc

Od levelu 20 jde úroveň navýšit pouze pomocí vybavení obsahujícího v popisu "light points"...Ale ani po tom nemáš vyhráno. To vybavení musíš naplnit dostatečným množstvím XP a to ti postupně bude zvyšovat light level.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
Když sem si to přečetl tak sem si musel stáhnout demo a vyzkoušet. To jsem neměl dělat. Po první misi se mi ta hra hrozně zalíbila tak si ji budu asi muset koupit. :D

Čau takže si budeš kupovat Destiny Taken king ? A hrajes na PS4 nebo na Xbox One ? Jestli hraješ na PS4 jaký je tvůj nick ? Klidně ti pomůžu se začatky ;)

Mohli by jsme spolu potom splnit jeden quest ;) to bych ti potom vysvětlil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu