Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupit XONE nebo PS4 ?


Recommended Posts

Hele, to že jsi ukrutný fanda PS4ky a možné celého sony, ještě neznamená, že si tady všichni lehnem z toho že máš o 180 řádků víc, navíc u arkádových her :lol: protože nic pořádného kromě Uncharted a Možná The Order na to nic nevýjde. Demagogii si strč tam odkuď si přišel :D nemá smysl řešit pi.oviny. Na čem se shodnem, je to že konzole jsou už zastaralý HW, nebýť těch exkluzivit, tak je vůbec nepotřebujeme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co třeba Quantum Break? Tomb Raider? (časovka) ale zahraješ si to v roce až 2016 na PS4 ;) Halo 5: Guardians, Fable Legends, Forza 6 a další Hele, jaké efekty máš přesně na mysli, myslíš plastikové ksichty alá voskové figuríny? O vegetaci bych moc nemluvil, zatím vaříš jen vodu, dej konkrétní příklady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

win 10 na xbox one? Těžko...rozhodně ne v nějaké smysluplné mutaci. Něco z nich na něm poběží, ale ne celý systém. Stream vím, že bude....crossplay taky.

Co do exkluzivit ztrácí xbox one další...a to fable legends, to bude i na PC....quantum break si myslím, že je otázka času, kdy to bude i na PC, tak jak alan wake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartmax Nový update Windows 10 tech preview verzie vyjde budúci týždeň a aj Xbox App. Rovnako neskôr príde Windows 10 aj pre Xbox One, Ďalšia herná prezentácia Windows 10 bude už začiatkom marca na GDC konferencii.

http://www.sector.sk/novinka/94389/detaily-prepojenia-pc-a-xbox-one-cez-windows-10.htm

Upraveno uživatelem jaccomo
doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartmax Nový update Windows 10 tech preview verzie vyjde budúci týždeň a aj Xbox App. Rovnako neskôr príde Windows 10 aj pre Xbox One, Ďalšia herná prezentácia Windows 10 bude už začiatkom marca na GDC konferencii.

Odkaz na článek nebo zprávu, kde tohle někdo napsal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se posledních pár stran bavím :-) Že to tomu MrkvoSoftu ještě někdo žere. Že je to dobrá společnost - OK, souhlasím, ale to nefalšované nadšení z věcí co možná budou někdy fungovat, nebo budou aspoň tak dobré jako na PS4...Polijte se kýblem studené vody, vyměňte si baterky v ovladači a začněte myslet reálně.

Nechci se stavět na žádnou stranu táboru, ale tak nějak netuším proč by si Xbox One někdo rozumný vybral, pokud by to nebylo na základě těch pár exkluzivních her, nebo již návyku na ovladač z Xbox 360. Neříkám že je to špatná volba, jen mě krom pár her k tomu absolutně nic nepřesvědčuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se optat jaký crossplay má přinést Windows 10? Jako crossplay mezi čím a nebo odkaz na to co Windows 10 údajně má přinést prosím jsem na telefonu bez fupu a rád bych si to přečetl

Tohle je z FB stranky XBOX ONE CZ/SK:

Windows 10 rozhodně nebudou jen věcí,k terou si nahrajete do počítače. Naopak...tento nový operační systém se dostane prakticky všude a propojí tak PC, XOne, tablety a smartphony do jedné obrovské sítě...co to přinese? Veškerou aktivitu přátel si prohlédnete klidně v parku v telefonu....máte doma XOne, ale přítelkyně se zrovna chce koukat na Hříšný tanec? Nevadí, prostě si svojí hru streamujte do PC...Vaši kamarádi pořád hrají na PC, ale vy jim chcete ukázat, že jim na gamepadu natrhnete zadek? Žádný problém, Win 10 umožnují cross-play mezi PC a XOne...a připomínám, přechod na Win 10 je z předchozích verzí (7, 8 a 8.1) po dobu jednoho roku zdarma...

Asi všichni víme, že konkurence má výkonově silnější konzoli. To bude platit stále, protože hardware prostě nezměníte, co ale změnit můžete je software, díky kterému na tom hardwaru chcete něco zobrazit. Přesně to se stane brzo skutečností, přichází Win 10 a DX12. Koukněte na video níže....stejný počítač, vlevo DX11, vpravo DX12...narůst výkonu u aplikací náročných na CPU až o 50%...pokud si k tomu připojíte ještě to, že XOne má silnější CPU než PS4, tak si můžete pogratulovat, vybrali jste si konzoli správně.

Nevim jak se k tomu budete stavet, ale myslim ze ta stranka nepodava uplne spatne info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm o tom se mluvilo už u Windows mobile 6.1 a to už je sakra dávno. Třeba podpora externího disku, vzhled robustnost konstrukce - tak to Ti upřímně gratuluji, ani jedna z těchto věcí mě bohužel neoslovila. Za mně je vzhledově i z konstrukčního hlediska PS4 lepší i když přiznávám že rezervy tam jsou. U Xboxu mě vyloženě irituje nesmyslně použitý NO zero Wat externí zdroj a baterie v ovládači, které se dají nabíjet pouze mimo ovládač. Obojí má jednoduché odůvodnění, proč to tak mají, ale určitě bych to nenazýval výhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vega ohledne zdroje je to velka vyhoda jak ohledne chlazeni tak vymeny

No popsal jsi důvody přesně, ale v této době patří až na vyjímky výlučně k mobilním zařízením , kde kvůli rozměrům není možné udělat interní. Já osobně bych svou Televizi ani zesilovač a spoustu dalších zařízení co mám doma s externím zdrojem nechtěl. Co se týče zvýšeného zahřívání s použitím interního zdroje, toto je fakt a jediný důvod proč Xbox One je tišší než PS4, stinnou stránkou tohoto řešení je dvakrát vyšší spotřeba při vypnutém stavu. Pokud si propočítáte kolik hodin máte zařízení vypnuté se spotřebou stejnou jako já svítím v kuchyni i chodbě zároveň, možná vám to trochu zkazí pocit dobře odvedené práce pod pokličkou MS.

PS. Jsem šťastný že PS4 nefunguje na Windows OS, Japonec dobře věděl že FreeBSD má daleko větší potenciál pro konzoli (neříkám pro vše), ale hold dokázali by jste si představit že by Microsoft Xbox jel na linuxech, to bych řekl že peklo zamrzlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no resit tu baterky je uz opravdu stupidita :-D Pokud si nekoupim baterku i s kabelem...tak ja a myslim ze i spoustu jinych ma doma minimalne 4 nabijeci tuzkovky...me osobne na jedno nabiti i s vibracema vydrzi kolem peti dnu.Takze podle me neni nad to.Mozna ti je stara krade do umelyho kamarada,tak se nedivim,ze to vidis jako velke minus ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu