Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jak nahrát nové dash launch a avatary? nevím kde v xex menu spustit FSD


pchz

Recommended Posts

Ahoj, dělal jsem aktualizaci db, vše proběhlo ok až na tento krok z návodu zde

Po aktualizaci DB musíme aktualizovat také dash launch a avatary :

2. Přes xexmenu spustíme FSD a v něm file manager .

http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-17150-programem-j-runner 

můžete mi někdo poradit ? jsem docela nováček a nevím kde to pustit, mám tady jen složky Configuration , USB0 a Games Discovery,

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zalezi kde mas nakopirovane FSD3?Jestli mas flashku zastrcenou v Xboxu tak ji vytahni a zkus se znova podivat v Xexmenu po adresari FSD (Freestyle) a tam najdi default soubor a spust FSD3.

Mel jsem podobny problem ze se mi nezibrazily adresare v Xexmenu, protoze jsem tam mel zastrcenou flasku, tak jsem ji vytahl, restartnul Xko, spustil Xexmenu a uz tam byly vsechny adresare.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyo tak já nevím :? asi si nerozumíme úplně, nebo jsem natvrdlej,

udělal jsem tohle:

FLASH nové NAND pomocí Simple Nand Flasheru :

1. Stáhněte si Simple 360 NAND Flasher 1.3 zde : http://www.homebrew-connection.org/s...ic-mode-added/ .

2. Na flešce ve složce Simple 360 NAND Flasher nechte jen default.xex a přidejte vytvořenou image J-RUNNEREM ( updflash.bin ) .

3. Flešku vložíme do xboxu a přes file manager spusťte . Zadejte volbou “A “ a potom start .

4. Aktualizace proběhne a xbox najede do normálního MS dashboardu .

5. Odpojovat xbox ze sítě tentokráte nemusíme - vše můžeme dělat při zapnutém xboxu .

a potom jsem na flashku nahrál krok tady

1. Stáhneme dash launch 3.14 třeba zde : http://www.homebrew-connection.org/d...support-added/

ale protože jsem nevěděl kam to dám, tak jsem tam našel FSD a to jsem spustit (na HDD) a xko naběhlo do FSD a už se pouští při startu FSD, takže to jakoby funguje.

Přitom jsem ale tu aktualizaci avatarů neprovedl ne ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ne avatary jsi nezaktualizoval, na to slouzi ten soubor dole v navodu.

V FSD spust spravce souboru a najdi adresář Dashlaunch, ten smaz a nakopiruj misto neho ten Dashlaunch z flashky, spust ho, zepta se te to na instalaci, potvrd a hotovo

Delej to co je v navodu napsano!

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Presne tak Toro, pta se zbytecne na to co je ve tvem skvelem podrobnem navodu popsano bod po bodu jak pro hotentoty!

A to nejtezsi zvladl (J-Runner a nova NAND) a to nejednodusi ne (nakopirovani a spusteni 2 souboru) :D

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu