Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Při hraní HER hlučná konzole - ŘEŠENÍ


Mojmir

Recommended Posts

ono se to pak ukaze nejspis v dlouhodoby vydrzi .. kdo hraje obcas asi nic nepozna, ale kdo zhavi psko desitky hodin tejdne, zakladni desky v pc a grafarny taky casto odchazej na studeny spoje, diky tomu jak se tepelne rozpina vsecko pri zahrejvani ...

na hernim pc co sem mel sem mel desku od grafarny lehce prohnutou od toho jak se zahrejvala a jak je do ni zaprenej chladic.. a to sem mel pridavny chladice, dost lidem komp zdechnul mnohem driv - reklamace nefunkcni grafarny, zakladovky atd..

takze to urco nejakej smysl ma u tech kdo to pouzivaj vic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...
Libro: To co píšeš je bohužel jen pohled uživatele, který nezná servisní procesy. Nechci se tu rozepisovat jak, proč a na základě čeho se mění rychlost regulace otáček, to by bylo asi na déle. Chtěl bych napsat jinou věc, nad kterou by se měl každý takový jako ty zamyslet. Koupím si NOVOU věc, kterou reklamuji proto že někdo jiný řekl že jí má tichou a mi se zdá hlučná - skutečně jí má tišší? Na základě čeho - protože to tvrdí? Tak fajn dám to na reklamaci a oni v rámci reklamaci produkt vymění, tak a teď pozor, skutečně věříte že ho vyhodí, nebo dají chudým dětem? V tom je ten omyl, oni ho v jiné zemi s menší cenou za práci zkontrolují, případně opraví, poškrábané plasty vymění, přelepí sériové číslo a hurá k dalšímu člověku co reklamuje Playstation. Toto je dnes poměrně častý způsob jak značky postupují, zákazník má zboží za chvíli doma a je spokojený. Stinná stránka věci je na tom ta, že jsem měl věc novou a nyní mám starou... Toto je běžně legální postup jak se opravuje elektronika, která by se u nás neoplatila opravovat. Takže dokud nebude nová verze PS4, která bude konstrukčně jinak provedená, nebo nebude osazena novějším CPU/GPU který bude méně topit, tak tahle diskuze ztrácí smysl.

I když je toto velice starý příspěvek, tak budu reagovat a musím dát za pravdu. Říká se, že když reklamuješ telefon iPhone, tak ti taky dají nový a neřeší to. Skutečně jsem během týdne dostal telefon "nový". Zklamáním pro mě bylo, až když jsem zjistil, že telefon je z nějakého, naprosto neznámého důvodu, registrován na nějaké cizí Apple ID ... toť vše k tomu, že dostanete nový kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

A co tady tato věcička ??Nepomůže?-http://www.aliexpress.com/item/USB-Cooling-Fan-5-Cooler-External-Turbo-Temperature-Control-for-Playstation-4-PS4-Promotion/32381821541.html?spm=2114.01020208.3.37.J8ILa0&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_5_10001_10002_10005_301_10006_10003_10004_62,searchweb201560_6,searchweb1451318400_6151

nebo tato-http://www.digiboss.cz/TRUST-GXT-233-Cooling-Fan-for-PS4/d86533/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
  • 4 weeks later...
  • Moderators

Nedávno jsem konzoli rozdělal, vyčistil, dal novou pastu (MX-4) a navrtal dírky u větráku pro lepší chlazení a pocitově je to trošičku lepší. Snad se časem zlepší až se pasta zapeče. Jediný co se určitě zlepšilo je asi to, že nefouká tak teplej vzduch jako před tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu