Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Verze z USA


Mr Crazy

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Predem topicku pisu, ze vim, ze uz to tady jednou bylo, ale chtel jsem si to jeste jednou ujasnit. Jak je to tedy s ps3 z USA? Filmy tam opravdu nepujdou? V predchozim topicku se psalo, ze uz i nektere filmy jsou region free, ale co treba ty z ceskych obchodaku a poje originalni dvd co mam doma? Dal jak vyresit pripojku na 110 V, da se nekde koupit nejaky menic? A pak amozrejme jak je to s formatem obrazu? Nevim, jak je na tom moje TV doma, jestli ma i NTSC (je to TESLA asi 5 let stara) a pak mame jeste dva celkem novy thomsony. Diky za rady... Cena v USA je sice vyhodna, ale aby to neprislo domu a vetsina nesla.

marek_2080: presunuto z dalsiho duplicitniho tematu oo,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1 ) zatím o žádných rf blu-ray filmech nevím, půjdou ti jen US blu-ray

(nevím jak je to s DVD ale ty ti půjdou i pálený :))

2 ) tam je jen jiná koncovka do zásuvky ne ? jinak PS3 zvládá normálně 110-230V stejně jako u PSP

3 ) u obrazu nezáleží na konzoli ale na hře, takže když budeš hrát PAL hru tak poběží normálně, NTSC hry ti na Tesle starý 5 let půjdou černobíle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uvazuju ze bych koupil 80GB verzi z ameriky a chci se zeptat jestli funguje v evrope? Nekde sem cetl ze funguji vsechny ps3 vsude pre hdmi. ale jestli tam neni nejakej zamek proti evropskejm hram jako ne dvd...mate s tim nekdo zkusenosti?

marek_2080: presunuto z duplicitniho tematu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:roll: film urcenej pro USA neprehrajes na EU konzoli a naopak... Ale vetsina BR filmu je Region free takze je prehrajes na jakykoliv konzoli

takze jako kdyz si tady v čr koupím ps3 a pak si koupím třeba přes ebay nějakej film tak je riziko že mi to nepude jo ???:wohow::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze jako kdyz si tady v čr koupím ps3 a pak si koupím třeba přes ebay nějakej film tak je riziko že mi to nepude jo ???:wohow::roll:

jo u tebe to riziko rozhodne je :dozey: predtim nez to koupis si musis zkontrolovat jestli ten film je Region free nebo ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu