Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Odstranění věcí z externího HDD


Tvirus

Otázka

Zdravím,mám takový menší problém,dnes jsem se vrátil z chaty(sebou jsem měl psko) a když jsem ho zapojil,normálně spustil a externí HDD byl prázdnej,tak jsem tam neměl absolutně nic co jsem tam měl,tudíž všechny hry,savy,programy atd.,nic jsem s tím nedělal(na chatě to bylo v poho),zkoušel jsem vytáhnout a dát zpět HDD a nic,je nějáká možnost žeby se sám zformátovat disk nebo nějak poškodili data když byl normálně v psku?

předem díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Me se stalo neco podobneho, ale data tam fyzicky zustaly, jen nebyly v pruzkumniku citelne, musel jsem je pak otvirat pres winrar, byl to tehdy nejaky virus. Takze mrkni jak je hdd zaplnen, pokud ti bude ukazovat ze tam nejake data jsou, ale nevidis je, tak zkus pres winrar nebo total commander nebo neco takoveho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Me se stalo neco podobneho, ale data tam fyzicky zustaly, jen nebyly v pruzkumniku citelne, musel jsem je pak otvirat pres winrar, byl to tehdy nejaky virus. Takze mrkni jak je hdd zaplnen, pokud ti bude ukazovat ze tam nejake data jsou, ale nevidis je, tak zkus pres winrar nebo total commander nebo neco takoveho

tak teď jsem tě nějak nepochopil,myslíš dát HDD do pc a přes to se podívat jestli tam jsou nějáká data? či myslíš nějáký winrar na psko? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

On urcite mysli interni disk , protoze na externi disk ps3 neumi instalovat ani ukladat hry !

Zkus dat restore defeaut setings v nastaveni ps3 konzole . Jinak mas data v haji bych rekl . To nijak uz neobnovis .

PC ti to neprecte jelikoz ps3 pouziva jiny format nez fat32 a nebo ntfs co pouziva pc .

Ani kdyby jsi hdd prendal do jine konzole nepomuze . Je to nejak vazany jen na jednu konzoli , nabidne to format pri vlozeni .

Asi jsem te nepotesil , ale je to tak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
On urcite mysli interni disk , protoze na externi disk ps3 neumi instalovat ani ukladat hry !

Zkus dat restore defeaut setings v nastaveni ps3 konzole . Jinak mas data v haji bych rekl . To nijak uz neobnovis .

PC ti to neprecte jelikoz ps3 pouziva jiny format nez fat32 a nebo ntfs co pouziva pc .

Ani kdyby jsi hdd prendal do jine konzole nepomuze . Je to nejak vazany jen na jednu konzoli , nabidne to format pri vlozeni .

Asi jsem te nepotesil , ale je to tak .

no,interní,napsal jsem to blbě, s tím formátem jsem si to více méně myslel,ale radši jsem se zeptal tady,hold teď budu muset vše dohrát a postahovat znova,no nevadí,i tak díky všem za rady :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu