Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bazar hry a online přístup


ContiHan

Otázka

Hledal jsem a fakt jsem to nikde nenašel, ale určitě mě někdo zase odkáže někam, kde už se to řešilo. Jenže já o tom opravdu nic nedokážu najít.

Když koupím použitou krabicovku, jak je to s online hraním? Celou dobu jsem si myslel, že použitá krabicovka je to samý, jako originál, akorát to budu mít po někom, kdo to už třeba dohrál, ale dneska jsem došel k této informaci.

"BAZAR, jedná se o použitý kus, 100% stav, 100% záruka, balení nemusí obsahovat manuál a online přístup."

Mohl by mi to někdo prosím objasnit?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jde o tzv. online pass některý hry totiž když koupíš mají unikátní kód pro vstup do multiplayeru a když ho někdo použil tak tobě to už nepujde samozřejmě a musíš si ho koupit. Většinou to bývá u sportovních her. Je to asi tak 3roky stará záležitost kdy to bylo zavedeno. Neobjevuje se to tak často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu