Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Devhook 0.45 killer777


nuff.dome

Recommended Posts

Chci se zeptat. Mám tento devhook (podporuje USB). Nemám zatím větší paměťovku a tak hraji ISA hry přes USB mód.

otázka zní: Když mountnu ISO a chci hrát jinou hru, musím PSP nahodit na 1.5 a potom spustit znovu Devhook a zase emulovat fw 2.71 ?? Protože když vyskočím ze hry a zmáčknu HOME + L nebo R tak se mi dole přepínaj hry ale potom se ikonka UMD nezobrazí ! Takže když chci jinou hru, musím restartovat, emulovat atd...atd..

Nevíte někdo čím to je ? ? ? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat. Mám tento devhook (podporuje USB). Nemám zatím větší paměťovku a tak hraji ISA hry přes USB mód.

otázka zní: Když mountnu ISO a chci hrát jinou hru, musím PSP nahodit na 1.5 a potom spustit znovu Devhook a zase emulovat fw 2.71 ?? Protože když vyskočím ze hry a zmáčknu HOME + L nebo R tak se mi dole přepínaj hry ale potom se ikonka UMD nezobrazí ! Takže když chci jinou hru, musím restartovat, emulovat atd...atd..

Nevíte někdo čím to je ? ? ? Díky za odpověď

no pri prepinani ISOvek se ta ikonka umd vzdy na chvili ztrati ,zkus pockat trosku dele...

kdyztak znovu naformatuj MS a zkus ten devhook nahodit uplne znovu na uplne cistou kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat. Mám tento devhook (podporuje USB). Nemám zatím větší paměťovku a tak hraji ISA hry přes USB mód.

otázka zní: Když mountnu ISO a chci hrát jinou hru, musím PSP nahodit na 1.5 a potom spustit znovu Devhook a zase emulovat fw 2.71 ?? Protože když vyskočím ze hry a zmáčknu HOME + L nebo R tak se mi dole přepínaj hry ale potom se ikonka UMD nezobrazí ! Takže když chci jinou hru, musím restartovat, emulovat atd...atd..

Nevíte někdo čím to je ? ? ? Díky za odpověď

no pri prepinani ISOvek se ta ikonka umd vzdy na chvili ztrati ,zkus pockat trosku dele...

kdyztak znovu naformatuj MS a zkus ten devhook nahodit uplne znovu na uplne cistou kartu

u jedne verze devhooka, kterou jsem mel se mi stavalo neco podobneho, dokonce i pro ISA na MS... jednou, dvakrat jsem prepnul ISO(UMD) a pak pri dalsim prepnuti nic... UMD se prestalo nacitat, takze asi nejaka nevychytavka;)

doporucuju vyzkouset jinyho DH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tomhle DH 0.46 je mozny nastavit firmware 1.50;2.00;2.60;2.71 ...navic je fixlej, takze i netik na nem chodi v poho...

Uz ho mam fakt dlouho a jeste jsem s nim nemel problem :wink:

tady je DH 0.44 full

ten si zkopiruj do psp a pak do nej nakopiruj upgrade na 0.46 ...v podstate staci jenom prepsat soubory v X:/dh aktualnejsimi, ale je lepsi nahradit i spousteci cast v X:/PSP/GAME/

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/Devhook%200.46%20plus%20SDK.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten si zkopiruj do psp a pak do nej nakopiruj upgrade na 0.46 ...v podstate staci jenom prepsat soubory v X:/dh aktualnejsimi, ale je lepsi nahradit i spousteci cast v X:/PSP/GAME/

Pockej ale to teda v podstate staci stahnout jen ten 0.46 ne kdyz pak tu 0.44 stejne celou prepisu souborama z ty 0.46. A zkousel si nekdy nacist treba fw.2.00? Ja mam ve svym devhooku taky ty frimwary vypsany ale je tam jen flash0. Jediny fw 2.71 ma i flash1 a stejne je to i u tohohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten si zkopiruj do psp a pak do nej nakopiruj upgrade na 0.46 ...v podstate staci jenom prepsat soubory v X:/dh aktualnejsimi, ale je lepsi nahradit i spousteci cast v X:/PSP/GAME/

Pockej ale to teda v podstate staci stahnout jen ten 0.46 ne kdyz pak tu 0.44 stejne celou prepisu souborama z ty 0.46. A zkousel si nekdy nacist treba fw.2.00? Ja mam ve svym devhooku taky ty frimwary vypsany ale je tam jen flash0. Jediny fw 2.71 ma i flash1 a stejne je to i u tohohle.

neni to jedno, protoze ten upgrade neobsahuje vsechny soubory devhooka, ale obsahuje jenom nektere aktualnejsi soubory, ktere je pro upgrade nutne prepsat v DevHooku 'full'

jinak s temi jinymi Fm mas pravdu...

ty slozky pro jine firmwarey neobsahuji potrebna data...

pro fm 2.00

vyzkousej treba upgrade na 2.00(oficial) a treba pres FileAssistant zkopirovat obsah flash0 a flash1 na MS, potom downgrade na 1.50, ty soubory nakopirovat do DevHooka do slozky pro fm 2.00 a vyzkousej to...

takhle by to mohlo fungovat...

pro fm 2.60

bych zkusil zase prekopirovat soubory z nejake starsi verze DH kdy byl podporovan max fm 2.60

nezkousel jsem to, ale jestli budu mit trochu casu zkusim si s tim trochu pohrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu