Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

tv k ps4


jirkahns

Otázka

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Pokud má tv napsáno, že má 800Hz, tak to není žádný reklamní tah. Je to technologie, která dopočítává mezisnímky. Obraz pak vypadá plynulejší. Co bych doporučoval tak k PS4 ten Samsung UE46F5370 nebo bych si připlatil a koupil Sharp. ale to už by chtělo hodně připlatit. Nedoporučuji kupovat LG TV máme doma dvě a oba tipy jsou krámy, mají hnusný barvy a to nemluvím o kvalitě obrazu. Na frekvenci TV bych se vybodl, pro PS4 která stejně využívá ve hrách rozmazaní obrazu a 30 nebo 60FPS je to u ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tou barevností je to složité, oko každého člověka vnímá jinak. Stačí se zamyslet nad tím když máte přítmí a někdo se Vás zeptá jakou má ten papír barvu a vy mu řeknete bílou. Ve skutečnosti má barvu jinou, protože je přítmí. LG má pěkný obraz i barvy, používá IPS panely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co je za kravinu ? Ještě nejsem tak stupidní abych nepoznal vyblitý barvy

S tou barevností je to složité, oko každého člověka vnímá jinak. Stačí se zamyslet nad tím když máte přítmí a někdo se Vás zeptá jakou má papír barvu a vy mu řeknete bílou. Ve skutečnosti má barvu jinou, protože je přítmí. LG má pěkný obraz i barvy používá IPS panely.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně nevim, ale jedna je levnější model kolem 13 tisíc a druhou jsem kupovali za 29. Jinak IPS nemá nic s barvami společného. Využívá pouze vysoký pozorovací úhel a jasný obraz. TFT technologie má třeba mnohem kvalitnější barvy a všechno.

Co máte doma za modely těch TV?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Obávám se, že pokud chceš urážet lidi, tak nemá smysl tu z tebou něco řešit. Už jsem to viděl minule tu tvojí genialitu. Nepotřebují číst nějaký článek já jsem viděl srovnaní, jelikož takový tip TV Sharp 80cm, která tento tip využívá.

Hmm, tak to jsi mě dostal, obávám se že Znojmo viděti dvojmo. Raději si o tom něco přečti: http://www.gljs.sk/~sjiricek/inf/pcworld/tft_lcd.html
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já Tě urážet nechci, jen jsem Tě chtěl upozornit na to že TFT je TN panel i IPS panel a že popíráš fakta tím co jsi napsal nic víc nic míň. Ale pokud Vás urážím fakty tak tady raději nebudu chodit.

Jen pro představu Staré telefony používaly TN panely nové IPS, nebo *VA případně jinak nazvané (třeba u Apple Retina). Pokud srovnáte ty staré telefony s většinou novou Galaxy S4,S5 není to rozdíl?

Upraveno uživatelem Mojmir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Klidně se přijeď podívat. Dám ti k sobě LG s IPS a tady tu starší s TFT a uvidíš, že ty fakta jsou blbost.

Já Tě urážet nechci, jen jsem Tě chtěl upozornit na to že TFT je TN panel i IPS panel a že popíráš fakta tím co jsi napsal nic víc nic míň. Ale pokud Vás urážím fakty tak tady raději nebudu chodit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě jednou TFT není označení použitého LCD to je dle technologie buď TN, IPS, nebo *VA. Můžeš mít klidně pravdu že má lepší barvy, ale otázka zní nastavoval někdo ty barvy na té LG, nebo jsou prostě nastaveny z výroby. Dnes nalezneš konkrétní hodnoty na konkrétní televize dle zkušeností uživatelů. Já mám třeba doma SONY TV ještě s TN panelem a barvy se mi líbí, ale vedle nastavené LG bych to raději nedával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Snad ještě toto: http://www.exasoft.cz/philips-47pfh5609-88-fhd-led-televize-_d102388.html

Teď je tuším nějaká akce od Philipsu 5 let záruky zdarma, což se počítá. Není to příliš vysoký model, ale měla by to být 100Hz.

Ten Philips vypadá dobře. Jen se mi zdá podezřelá cena na to jak je velká. Moc nevěřím že bude 100hz ale kdyby chodila bez sekání tak je to jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

DogMaster: Účet jsem si tu založil převážně na výměnu her. Přispívat jsem tady moc v úmyslu neměl, mám poměrně vysoké IQ ( 128 ) 8) což je kolikrát spíše nevýhodou. Dělal jsem svého času i redaktora jednoho IT časopisu. Rozhodně není v mém úmyslu kohokoli urážet, pouze poukazovat na fakta. Proto se dočasně stahuji do ústraní - bude Vám tu beze mně lépe. Není to jen kvůli Tobě, ale vy mladí kluci si myslíte že víte všechno nejlépe a možná je lepší Vás v tom nechat, ať se rozhodujete emocionálně, vizážně a ne podle faktů. Sami časem přijdete na to samé co já už dávno. Pokud by někdo chtěl s něčím technickým pomoct napište mi zprávu.

PS: Doufám že mě okamžitě začnete kamenovat, nějak jsem si na to tady zvykl, naštěstí mám i primární koníček kde jsem jeden z těch mladších a Ti starší vnímají mě jako já Vás:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já pouze říkám svoje zkušenosti a to jak to vidím. Pro mě jsou na TN lepší barvy jsou výraznější a jsou tam všechny jasně rozpoznatelný. Pokud se podívám na LG vidím tam pár základních barev a pokud barvy zvednu nad hodnotu 75 jsou hnusný a pokud je dám níž jsou nevýrazný ve více barevných hrách působí vyblitě. Chvástáním o velikosti IQ mě nepřesvěčíte. Já vím co tu vidím a pokud těmito fakty přesvědčíte někoho jiného buďte rád, já bych na vaše slova nedal. Jinak si dělejte co chcete je to prostě můj názor uživatele nic víc. Pokud kvalitně neumíte obhájit svůj názor, jen si tu mastíte ego a raději ustoupíte, tak je vidět, že si za těmi vašimi radami moc nestojíte. Osobně bych LG už nekoupil a tím to hasne. Očividně nemám tak vysoké IQ, abych vás pochopil.

DogMaster: Účet jsem si tu založil převážně na výměnu her. Přispívat jsem tady moc v úmyslu neměl, mám poměrně vysoké IQ ( 128 ) 8) což je kolikrát spíše nevýhodou. Dělal jsem svého času i redaktora jednoho IT časopisu. Rozhodně není v mém úmyslu kohokoli urážet, pouze poukazovat na fakta. Proto se dočasně stahuji do ústraní - bude Vám tu beze mně lépe. Není to jen kvůli Tobě, ale vy mladí kluci si myslíte že víte všechno nejlépe a možná je lepší Vás v tom nechat, ať se rozhodujete emocionálně, vizážně a ne podle faktů. Sami časem přijdete na to samé co já už dávno. Pokud by někdo chtěl s něčím technickým pomoct napište mi zprávu.

PS: Doufám že mě okamžitě začnete kamenovat, nějak jsem si na to tady zvykl, naštěstí mám i primární koníček kde jsem jeden z těch mladších a Ti starší vnímají mě jako já Vás:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hodnocení cizího člověka s argumentací na sebereflexi, takový názor mám opravdu rád. Taková argumentace je docela k ničemu, když sám se snažíte urážet.

Mojmire nenech se odradit hlupáky a díky za rady.

Dogmaster potřebuje najít trochu sebereflexe a pak to bude lepší a příště třeba poradí rodičům, že nemají vyhazovat 40tis za vyblité barvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Za mě jedině Kvalitu SONY,už jenom kvuli tomu že zapněš PS a vše ostatní se ti zapne samo,měl jsem LG a hnus bordel a Samsung je taky shit místo černé barvy je to spíš šedá,můj názor tak se mě nesnažte přesvedčit že Samsung je lepší jak SONY.Taky doporučuji pouze LED TV,protože pak má hra teprve GRAFIKU a mě příjde malá i ta 60 palcová 153 =D ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu