Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3DS hry stažené z netu


malysrnec

Recommended Posts

Zdarec,

jak asi už mnozí z vás ví, je na trhu nová karta, která umí hrát hry stažené z netu v 3D a jmenuje te Sky3DS. Její cena je 80 liber nebo 90 USD, to na naše dělá cca 2500-2900 Kč. Pokud by se nás našlo víc, jsem schopný její cenu stlačit na 2200 Kč. A tak se ptám, šel by do toho někdo se mnou???

PS: není radno dlouho otálet, kurz eura a tím i na euro napojené české koruny jde do hajzlu a bude to jen horší a tím se jakýkoliv nákup za hranicemi ještě víc prodraží.

PPS: Něco o kartě a její srovnání s Gateway 3DS a R4i Gold je třeba tady: http://www.sky3ds.uk/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

jak asi už mnozí z vás ví, je na trhu nová karta, která umí hrát hry stažené z netu v 3D a jmenuje te Sky3DS. Její cena je 80 liber nebo 90 USD, to na naše dělá cca 2500-2900 Kč. Pokud by se nás našlo víc, jsem schopný její cenu stlačit na 2200 Kč. A tak se ptám, šel by do toho někdo se mnou???

PS: není radno dlouho otálet, kurz eura a tím i na euro napojené české koruny jde do hajzlu a bude to jen horší a tím se jakýkoliv nákup za hranicemi ještě víc prodraží.

PPS: Něco o kartě a její srovnání s Gateway 3DS a R4i Gold je třeba tady: http://www.sky3ds.uk/

Je tu také qq3ds karta. Jsou to dvě karty-3DS a NDS. Vidím ji na netu za 79$.Kdyby nás bylo víc, tak bych do toho šel.

Upraveno uživatelem simcik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Zdarec,

jak asi už mnozí z vás ví, je na trhu nová karta, která umí hrát hry stažené z netu v 3D a jmenuje te Sky3DS. Její cena je 80 liber nebo 90 USD, to na naše dělá cca 2500-2900 Kč. Pokud by se nás našlo víc, jsem schopný její cenu stlačit na 2200 Kč. A tak se ptám, šel by do toho někdo se mnou???

PS: není radno dlouho otálet, kurz eura a tím i na euro napojené české koruny jde do hajzlu a bude to jen horší a tím se jakýkoliv nákup za hranicemi ještě víc prodraží.

PPS: Něco o kartě a její srovnání s Gateway 3DS a R4i Gold je třeba tady: http://www.sky3ds.uk/

Kdy máš v plánu tu kartu objednávat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy máš v plánu tu kartu objednávat?

Ahoj, je to složitější. Nemám VISA ani Mastercard. Způsob doručení zásilky je různý: Česká pošta a jiné. Zadej do googlu "qq3ds buy"Tam Ti vyjedou prodejci ze všech sětadílů. Mě se líbí prodejce z Německa:3ds Deluxe :http://3dsdeluxe.com/goods-54-QQ3DS+for+playing+all+3DSDS+games.html Rád bych se někomu přidal. Petr

Upraveno uživatelem simcik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

viz první příspěvek, záleží na tom, kolik lidí bude mít zájem a kolik bude stát doprava. Čím víc lidí, tím doprava na 1 kus vyjde levněji. Ti co rádi přepočítávají USD na Kč upozorňuji, že na celnici se musí zaplatit ještě DPH a cca 200-300 poplatek za proclení. Přesnější cenu budu vědět tak za týden, až skončí v HK svátky, ale tipuji, že pod 2500 se asi nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Aha. Proč ale potom píšeš, že "při 10ks jsi na ceně 2.400 Kč"? To zní jakoby ta cena byla při tomto množství něčím vyjímečná, ale i v oficiální distribuci lze tuto cenu a dokonce i nižší mít při koupi 1ks. Proto tomu nějak nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jaké oficiální distribuci? U nás se neprodává a pokud počítáč cenu na zahr. eshopu a "jen" vynásobíš cenu v USD kurzem cca 25 Kč za USD tak nezapomeň, že jakmile to projde u nás celnicí, musís zaplatit poplatek za proclení a DPH, to je cca. 300 Kč + 21% z ceny a najednou jsi někde úplně jinde :-( Jinak cena není nijak zázračná, ale mám jistotu, že mi dorazí a budou funkční a hlavně já to na celnici oběhám a je jedno zda to dělám pro 1 kartu nebo pro 20. Já sem to sem nabíd, protože se mě na to furt někdo ptá, když si kupuje běžnou R4i kartu, tak mi to nedalo a koupím si ji pro sebe a jestli si to ostatní koupí na eBayi, na akru, nebo nějakým čínským serveru... to je každého volba.

Kdo má zájem, napište mi zprávu, mám zatím 6 zájemců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Importu z neevropské země rozumím, ale na stránkách výrobce je seznam jejich distributorů a ten zahrnuje desítky shopů v EU (to je ta oficiální distribuce, o které mluvím). Není problém koupit kartu v Anglii, není problém ji koupit v Německu a tím pádem se tu nebavíme o žádných dalších poplatcích, o žádném clu, o žádném DPH.

Karta se tam dá najít za 59 GBP, což je při dnešním kurzu cca 2.250 Kč a to jsem neprošel všechny evropské distributory, možná by se dala najít ještě levněji. To je konečná suma za kartu (nepočítaje dopravu, která to nijak zásadně nenavýší), nic dalšího se neplatí a karta ti příjde až do pohodlí domova.

Proto nerozumím tomu proč se tu zabýváš nějakou celnicí, proč si chceš ztěžovat práci s tím objednávat to někde z mimoevropské země a ve finále tak kartu pořídit dráž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem nepsal nic o clu, ale o clení Na tohle zboží se vztahuje nulové clo, ale proclít, resp. vyplnit přslušní papíry je třeba a za to je poplatek cca 300 Kč. A co se týká nákupu v GB, tak mám píše negativní zkušenosti. Navíc ceny v GB eshopech jsou bez VAT, resp DPH a při prodeji do jiné země se připočítává k ceně a už se mi stalo, že mi DPH napočítali 2x, jednou jejich a u nác i naše a je s tím dost papírování když to jejich chceě zpátky a je úplně jedno, že jsme všichni v EU. Dá se říct, že krom nákupu v Německu mám spíš špatné zkušenosti s nákupy v EU.

Ale abych to uzavřel... nabídl jsem tu spolukoupi, kdo má zájem, ať mi napíše, kdo si ji chce koupit jinde, ať si ji koupí jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hmm nesouhlasím s tím, co píšeš, nezlob se na mě. Pokud pominu to, že poplatek celní poště za "proclení" je 180 Kč a ne 300 Kč, tak o tom nákupu v EU, resp. konkrétně v té GB nemáš pravdu.

Žádné DPH/VAT se ti k ceně už nepřipočte, na vstupu do ČR neplatíš žádné další poplatky, jelikož taková zásilka z EU není nijak zadržována celní poštou. Cena je konečná a jsou tu uživatelé, co si v GB tu kartu kupovali a mohou ti to potvrdit.

Ale neberu ti tvůj business a ani není mou snahou ti tu mařit obchody. Pokud máš v oblibě nakupovat v USA, platit na vstupu DPH a vyřízení "proclení" a celkově se s tím drbat víc než to jednoduše koupit na desítkách různých míst v EU a bez průtahů, tak si to tak dělej. Moje první reakce byla notabene na to, že nevidím smysl skupinového nákupu za cenu, kterou zde prezentuješ jako něčím vyjímečnou a přitom je vyšší, než když si člověk klikne jeden ks v celé škále shopů v EU, které přímo výrobce karty má na svém webu.

-howgh-

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu