Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zálohování/přenášení uložených pozic z her


Akira

Otázka

Zdravím, chci se zeptat, zdali je možné zálohovat uložené pozice z her a přenést je tak na další zařízení?

- odpověď: ano, našel jsem věcičku SAVE DONGLE, která umožňuje kopírovat uložené pozice z her do PC a poté zpět na kartu se hrou.

Chci se zeptat, nainstaloval jsem si potřebné ovladače, firmware a vše co je potřeba ke správnému chodu zařízení.

Když jsem si však nakopíroval uloženou pozici z Ocariny of Time do PC, zeptalo se mě to na název souboru (pod kterým to chci uložit k sobě do PC). Nadepsal jsem si to po svém a uložil.

Jenže když jsem pak uložené pozice smazal ze hry na kartě a chtěl zkusit nakopírovat uloženou pozici z počítače, DS se hrou mi napsalo, že saves is corrupted a vše tak smazalo.

Teď mám v Pc stále uložený ten sav soubor a na kartě se hrou nic. Možná je to tím, že název souboru sav v mém Pc se neshoduje s tím, jak je formulován nadpis uložené pozice na kartě se hrou.

Jenomže já nevím, jak správně naformulovat název souboru sav, abych ho mohl přepsat a zkusit znovu nakopírovat na kartu se hrou.

Víte někdo? Možná je to něčím jiným, nevím, ale myslel bych si, že to bude názvem souboru sav. Pomůžete někdo?

Díky

Upraveno uživatelem Akira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu