Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN problem


msmity

Recommended Posts

Ahoj zdravim, jiz cca tyden se mi nedari prihlasit se k PSN, pise mi to chybovy kod 80710092. Zkousel jsem restartovat PS3, restartovar router...nic nepomohlo. Internetovy prohlizec v PS3 normalne funguje ale kdyz se chci prihlasit pres pc a jejich webove stranky tak me to taky nikam nepusti...stranka nenalezena. Muzete mi prosim poradit co mam delat? moc diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Poslední dobou mám na to taky štěstí. Mě vždycky stačí třeba 4x-5x opakovat přihlášení a většinou se ta šunka líná chytne :-D

Jinak je to cosik se serverem dns, ale funkční řešení snad ani neexistuje pač co sem brouzdal každej radil jinak takže tak :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prisel na zajimavou vec....zkousel jsem se prihlasit na psn pres mobil pripojenej na wifi a stranka pro prihlaseni nenalezena, pak jsem wifi vypnul a zkusil to normalne pres 3g a to se mi prihlasilo bez problemu. Myslite ze to muze byt routrem? Protoze mi neslo ani prihlaseni pres PC. Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu