Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 nejde spustit


Killingman

Otázka

Ahoj všem, mám den starou PS3, včera jsem ji vybalil, zapojil, nahral novy FW, zahral si motorstorm, ztahnul nejaky dema, nainstaloval, zahral si. Pak jsem dal download dalsich asi 4 demher, nechal zapnutou PS3 aby se to dotahalo a sel spat.

Rano PS3 zhasnuta, tlacitkem zapnout nesla. Vypnul jsem vzadu vypinac, znova zapnul, cerveny svetylko sviti - hura. Zapnu, problikne jen zeleny na pul vteriny a vsechno zhasne, TV samozrejme nenabehne, kdyz postup opakuji, stale to same, vytahnout cely z elektriky na par hodin jsem zkousel, dela to stale to same.

Napada nekoho rychle neco jinyho, nez to poslat na reklamaci??? Ze by to nejak usnulo a nechtelo se to vzbudit se mi nezda :-((( Volal jsem do JRC a prej poslete to zpatky, za mesic vam to vyreklamujeme - ehm, budou svatky, dovolene, co budu doma delat? :-(( Please help...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
bohužel ti nezbývá nic jiného než poslat to tam a čekat:bash: teď před svátkama se mi posrat ps 3 tak si to hodím8)

Super, pujdu si to tedy asi hodit, hnedka potom co to hodim po nich, jako docela me mrzi, ze to umre po par hodinach provozu, chapu, ze se to stat muze, ale proc zrovna me to nevim :-( Myslel jsem si, jestli treba nedelam nekde chybu, jestli to nema nejakou pojistku nebo klavesovou zkratku jak to restartovat s firemnim nastavenim (co ja vim, X,O,L1,R1 najednou) nebo tak neco co by mohlo pomoct :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to mi je tě teda líto...tohle se mi stat tak hodim mašlu...:(:( rád bych ti pomohl ale nic mě nenapadá. Tak možná pořádně zastrčit ty kabely jestli v tom není nějaký vadný kontakt pak by to mohlo jít..Nevím nevím no :(

ale je to možné že tam máš nějaké vady v tom.. na youtube.com je takových 500-600 lidí jako ty, co si s tím neví rady a jen na pár sekund to problikne.. není to něco tokového???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lituji te, pomuze opravdu jen ta reklamacka, pripadne prodiskutuj zahranicni fora.. jen je skoda ze jsi u toho nebyl ukdyz spadl, tudiz nevis co se podelalo, ze by jsi slysel nejakej zvuk (vetracek/HDD etc..) nebo nejakej error, apod..

EDIT: a nerozsviti se tam zluta? To by bylo YLOD.. zluta smrti.. vsichni kritizujou XBOX360 a snazej se ho shodit, ale jak vidite i mene zname YLOD se vyskytuje na velmi znamych konzolich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne, vubec zadna zluta, jen cervena - zapnes, na pul vteriny zelena a pak to cely zhasne. Uz jsem to poslal zpatky obchodnim balikem do JRC, ale udajne to budou posilat dodavateli, na nejakou vymenu kus za kus, popr. ze jim to dovezu nekam na pobocku (bydlim v Hradci tak sem) - ani nahodou. Vraceni penez do 14 ti dnu udajne kdyz jsem to rozbalil taky nepripada v uvahu.

Smiril jsem se s tim, ze proste pres vanoce budu akorat hrat travian a nebo na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:( tohle čtení mi dělá jenom vrásky na čele.Jakože já mám tedka taky po reklamaci.Včera jsme dostal New Ps 3,ale jak tak koukám ten stroj není vůbec stabilně navrženy....pak,že se dějiny netočí dokola respektive historie se opakuje...Co k tomu dodat.Možná jsou některé kousky zmetky a možná je každá Ps 3 postižena nějakou tou vadou.Ukáže čas.

Dante:Kdybych věděl v jaké kráse se nová Ps ukáže tak bych taky počkal s koupí.Ale hold jsem se dal na vojnu tak musím bojovat :D Peace all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no je mi te lit a zkousels restart jako ze podrzis to zapinaci tlacitko nekolik sekund??? ja mam ps3 nekolik mesicu a je fpoho no pekne se nam vybarvuje no ale dyz to spocitas k to je proste to 1 procento co se udava že je poruchovost když na foru o ps3 se podelala peti lidem mechanika a je tam 2000 členů (vsichni nemaj ps3) no proste to vzdycky prijde kdyz se to nejmin hodi(kdyz je volno) . ale je divny ye vetsina tech poruch se udala ay po upgragu FW na FW 2.00 a vys no sony to asi nak pojebla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no je mi te lit a zkousels restart jako ze podrzis to zapinaci tlacitko nekolik sekund??? ja mam ps3 nekolik mesicu a je fpoho no pekne se nam vybarvuje no ale dyz to spocitas k to je proste to 1 procento co se udava že je poruchovost když na foru o ps3 se podelala peti lidem mechanika a je tam 2000 členů (vsichni nemaj ps3) no proste to vzdycky prijde kdyz se to nejmin hodi(kdyz je volno) . ale je divny ye vetsina tech poruch se udala ay po upgragu FW na FW 2.00 a vys no sony to asi nak pojebla

Ne, to jsem nezkousel, ale predpokladam, ze kdyz zhasne cervena dioda tak to znamena, ze neni napajeny PS3 - a to se me presne stavalo. Jak jsem psal, po zapnuti do elektriky se rozsvitila cervena dioda, po stisku zapnuti se na pul vteriny rozsvitila zelena a pak to cely chciplo a nepomohlo nic, jen vypnout vzadu vypinac a nebo vytahnout kabel z elektriky.

To ze se neco po*ere chapu, jsou to jen stroje. Co nechapu je pristup JRC - maji obchody na kazdym rohu, ale bys jim donesl neco cos koupil pres Eshop a oni to vzali, dali ti jinej kus (jeste kdyz jsem to mel doma asi 6 hodin) a meli o spokojeneho zakaznika vic skutecne nehrozi. Jsem od tak velky firmy zkratka asi cekal lepsi pristup :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V tom máš naprostou pravdu Killingmane.. JRC je totální verbeš, hlavně že jsem u nich nechal už tučný balík peněz. To je radost tam něco nakupovat. Baba prodavačka za****ná zdechlá zvednout tu její línou prdel aby zákazníkovi poradila. Mám jich plné zuby... navíc jsem porovnával ceny, no nehorázně předražení.. když jsem cca před 2 lety kupoval hned první den u nich GTA: SA na PS2, dal jsem za něj neuvěřitelných 2290,- Kč???NO JE TOTO NORMALNI???

EDIT: omlouvám se za sprosté vyjádření ale to jinak nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne, to jsem nezkousel, ale predpokladam, ze kdyz zhasne cervena dioda tak to znamena, ze neni napajeny PS3 - a to se me presne stavalo. Jak jsem psal, po zapnuti do elektriky se rozsvitila cervena dioda, po stisku zapnuti se na pul vteriny rozsvitila zelena a pak to cely chciplo a nepomohlo nic, jen vypnout vzadu vypinac a nebo vytahnout kabel z elektriky.

To ze se neco po*ere chapu, jsou to jen stroje. Co nechapu je pristup JRC - maji obchody na kazdym rohu, ale bys jim donesl neco cos koupil pres Eshop a oni to vzali, dali ti jinej kus (jeste kdyz jsem to mel doma asi 6 hodin) a meli o spokojeneho zakaznika vic skutecne nehrozi. Jsem od tak velky firmy zkratka asi cekal lepsi pristup :-(

Jestli si to koupil pres e-shop, tak mas ze zakona narok do 7 dnu vratit zbozi zpet, ani jim nemusis rikat duvod, kdyby se precijen ptali, tak jim reknes, ze to neslo jak si to koupil, pripadne si to dostal jako darek a nechces ho. Jestli mas jeste sanci tohle udelat, tak nevahej a ps3 kup novou nekde jinde. Jedina nevyhoda je v tom, ze penize poslou az za 30 dni, ale poslat musi

pozn. ted jsem si precetl, ze si to uz poslal na reklamaci, no, aspon rada do budoucna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To ze se neco po*ere chapu, jsou to jen stroje. Co nechapu je pristup JRC - maji obchody na kazdym rohu, ale bys jim donesl neco cos koupil pres Eshop a oni to vzali, dali ti jinej kus (jeste kdyz jsem to mel doma asi 6 hodin) a meli o spokojeneho zakaznika vic skutecne nehrozi. Jsem od tak velky firmy zkratka asi cekal lepsi pristup :-(

Tak jim napiš nějakej pichlavej email ať se chytnou za frňák.Já to tak dělám vždycky když něco vázně a věř,že to funguje.Reakce bývají takřka okamžité :) Peace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli si to koupil pres e-shop, tak mas ze zakona narok do 7 dnu vratit zbozi zpet, ani jim nemusis rikat duvod, kdyby se precijen ptali, tak jim reknes, ze to neslo jak si to koupil, pripadne si to dostal jako darek a nechces ho. Jestli mas jeste sanci tohle udelat, tak nevahej a ps3 kup novou nekde jinde. Jedina nevyhoda je v tom, ze penize poslou az za 30 dni, ale poslat musi

pozn. ted jsem si precetl, ze si to uz poslal na reklamaci, no, aspon rada do budoucna...

Na to abys to mohl takhle vratit musi byt vyrobek plne funkcni a v neporusenem obalu - proste, aby se dal znovu prodat. V tomhle pripade zbyva opravdu jen reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na to abys to mohl takhle vratit musi byt vyrobek plne funkcni a v neporusenem obalu - proste, aby se dal znovu prodat. V tomhle pripade zbyva opravdu jen reklamace.

No, muze to byt pravda, ale jak ti dokazou, ze to slo, kdyz si to zapojil? Ja takhle napriklad vracel dvd prehravac, prisel mi postou, doma sem ho zapojil a nic. Tak jsem ho pekne zabalil, zavolal tam, ze to vracim, ze to nejde a vse probehlo celkem hladce. Az na to poslani penez zpet, na to maji tech zminovanych 30 dni, ale zaplatili mi jak dopravu od nich ke me, tak i tu ode me i knim, takze jsem na to netratil ani halir, snad jen trochu casu a trochu sem si zanadaval. Je dobry si u kazdyho inet shopu precist obchodni podminky, ale ta vec na odstoupeni od smlouvy je pro ne proste jasna vec. Dopadne to ted stejne tak, ze to ps3 vymeni za nove, ale az po 30dnech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

včera ráno mi přišla ps3, celej den jsem propařil, ráno druhej den jsem se vzbudil a začal hrát, po dvou hodinách hraní se - když jsem hrál na PS3 Medal of Honor Airborne tak zamrzla celá PS3 – nešlo to žádným způsobem vypnout jedině to vypnout v zadu tlačítkem. Pak jsem zapnul znovu konzoly a u kázalo se že hdd nenalezeno – nemohl jsem se dostat do menu, objevilo se to hned při spuštění. Tak jsem vyndal hdd a pak ho po nějaký krátký době dal zpátky a šlo to znovu, ale pak zkusil jsem jestli bude fungovat hra a nic dělala jako že by se načítala, ukázala se jenom černá obrazovka a zase celá PS3 zamrzla. Po zapnutí se zase ukázalo že hdd nenalezeno, tak jsem ho zase vyndal a dal ho tam znovu a pak to zapnul, dostal jsem se do menu, vložil jinou hru Call of duty 4 a ta se ani nenačetla (ani se tam neukázala že tam je!!), tak jsem ji vysunul a znovu zasunul zpátky do PS3 a zase nic. Pak jsem šel tak na 10 minut pryč a nechal jsem zapnutou PS3 a zamrzlo menu. Stalo se to někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To si děláte srandu?!?!To je teda humus!!!!Já,magor do Killzoneu sem si ještě včera řikal:heh,jak si někdo může koupit xko když na to ani neni Killzone a už sem si řikal jak ještě než vyjde Killzone na ps3 tak si ho koupim,a pak mi jeden kámoš řikal jak mu to blbne a když tady vidim jaký sou s tim problémy tak si řikám co to je za next-gen konzole když sou s tim problémy a neřeknu kdyby tam byli cfw ale že i s originálním fw?!?!A kdyby se mi ps3 po pár hodinách s origoš fw porouchala tak bych fakt jel do JRC nebo tam kde bych ho koupil a nejdřív bych ho rozšlehal o palici těm prodavačům a pak lidem v Sony-sakra,vždyť to stojí tak 15 000 korun a za takový prachy bych čekal že to bude mít nějakou výdrž!!!!To sem teda nečekal,fakt mě to naštvalo...to abych si koupil tamagochi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu