Jump to content
Luke25

Rayman Legends

Recommended Posts

Rayman Legends - dle mého názoru se jedná o jednu z nejlepších her na Wii U. Má někdo stejný názor?

Jako správný fanoušek Raymana, jsem hrál "snad" všechny hry od toho hrdiny. Začínal jsem kdysi dávno hrami na PC (Rayman 1, 2, 3) a pak i jiné. Další pak byly hry typu Raving Rabbids, které přinesly do světa Raymana jiné prvky. I na Wii byly tyto hry velmi dobře udělané. No a pak přišel Rayman Origins na Wii. Zde šlo o úplnou předělávku grafiky a všeho možného. Trochu jsem si na to nemohl zvyknout, ale časem mě hra začala velmi bavit a Raymana jsem si už ani jinak neuměl představit.

No a teď přišlo Wii U a s ním Rayman Legends. Pokračování Origins se tvůrcům moc povedlo. Mnoho různých typů světů, kol, stylů hraní a mnoho jiného. Online Challenge hry také přispívají k atraktivitě hry (někdy i k větším nervům :cheesygrin:). Ještě tuto hru nemám kompletně přejetou a doufám, že ani nikdy mít nebudu. Moc mě potěšilo, že do hry byly přidány i kola z Origins, další velké plus. I nepřeberné množství postaviček je tak trochu zajímavé, i když to, s jakou postavičkou hrajete, je podle mého asi jedno. Moc mě také baví herní mód se světluškou, či co to je, jménem Murphy. Dotykový ovladač tak v této hře má velké a velmi dobré využití. Kdo ještě tuto hru nehrál, určitě všem doporučuji vyzkoušet. Koho baví hry typu New Super Mario Bros, popř. jiné podobné hry, tak tato hra je přesně pro vás!

Má někdo stejný (popř. i jiný) názor na tuto hru? Chcete se podělit s vašim postupem nebo jinými zkušenostmi s touto hrou? Tak určitě pište, bude jen rád. Díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, na ty hudební kola jsem zapomněl, ty jsou snad nejlepší. Ale co se týká origins. Myslíš, že originálních kol je tam málo? Já teda myslím, že ne. Naopak si myslím, že jich není málo a přidáním origins kol to dělá hru 2v1. Ten, kdo nehrál origins, si ho teď může zahrát, aniž by ho kupoval. To je můj názor ;) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy