Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

vypnutí světla u ovladače


lostkojot

Recommended Posts

Nesmysl to není, na DS3,DS2 a mám pocit že i na DS1 byla ledka, která ukazovala který ovládač je první druhý... Tady to je prostě interaktivní. Třeba v Resogun mi svítí ovládač modře a mám letadlo v modrém kroužku, manželce červeně a má ho v červeném. Využití prostě bude. Jen je škoda že nejde ztlumit více, ale to předpokládám je pro to aby kamera od Playstationu ho snímala co možná nejlépe.

Špatně jsi mě pochopil. Chápu proč tam to světlo je, chápu jak má fungovat, ale nesmysl je nemožnost to jakkoliv ztlumit či vypnout, když už se rozhodnuli pro tak drasticky obří a viditelný světelný prvek. (Možnost ztlumit tam nakonec přidali, ale ten rozdíl mezi maximálním a nejnižším nastavením je skoro nulový a i na nejnižší to září jak černobyl po výbuchu. A zvlášt pokud člověk hraje po tmě , tak to dost ozařuje nebo se to odráží v TV.)

A spousta lidí ani kameru nemá, a když už má, tak ji spousta her nevyužije, takže opět nedává smysl, aby to běželo pořád bez možnosti to ztlumit nebo vypnout. Nehledě na to, jak moc to žere baterii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem celkem rád že to tam je, na PS3 jsem kupoval ten nesmysl co vypadal něco mezi mikrofónem a kouzelnou hůlkou Harryho Pottera, doufám že už nikdy více, něco tak gigantického neudělají :wohow:

Jako logické řešení mi připadá postup od aaischa který psal že stačí sundat pár šroubků a nedestruktivně podlepit kontakty LEDEK. Jelikož ale mám matnou TV tak ani po půlnoci žádné odrazy nevidím a naopak položený ovládač bleskurychle najdu. Navíc mi přijde že právě ten Touchpad a to světlo je na DS4 COOL. S výdrží problém nemám, moje nejmladší dcera mi překousala nabíjecí kabel k telefonu a omylem jsem objednal dvoumetrový, tak v případě potřeby ho zapojím do ovládače a zmenšený komfort nijak nepozoruji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu