Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Můj PRVNÍ skládaný počítač.


vojtisek27899

Recommended Posts

Hmm, když se dívám na doporučené požadavky pro tu hru, tak děkuji bohu že mám PS4. Protože ani tahle sestava je nesplňuje. Víc se obávám že už Ti nemohu pomoct, všechno to tu máš rozebráno velmi důkladně na X stranách, děj se vůle boží. Pak tu dej, co jsi koupil, sice se obávám že budu vrtět hlavou, ale je to Tvoje PC, Tvoje věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tohle nebo snížení ceny muselo přijít, AMD Nvidii proklatě šlape na paty. S tím vyčkáváním bych byl opatrný. Od listopadu DELL zvýšil ceny tuším o nějakých 17% kvůli rostoucímu dolaru a dnes jsem se dočetl toto: http://ekonomika.idnes.cz/cnb-intervence-koruna-tomsik-dj0-/ekonomika.aspx?c=A150310_163319_ekonomika_aha#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z čeho soudíš, že AMD šlape nvidii na paty? Nvidia je lídr na trhu a AMD musí být vždy levnější, aby vůbec konkurovala. Přeznačené karty nebo karty provozními vlastnostmi nenažrané, vyjma lowendu, kde ty rozdíly takové nejsou...toť její nabídka. Výkon to má dostatečný, ale pokud Mígl strčí do počítače R9 290, tak ať raději navýší zdroj. 500W by stačit měl, ale tady bych se bál a šel bych raději do nějakého dražšího. Doporučovaný je 600W. Nemluvě o ovladačích, ne vždy to má AMD vychytané....frekvence aktualizací taky občas hapruje. O poruchovosti některých řad r9 ani nemluvím. Nvidia si naběhla jen s průšvihem okolo paměti u gtx 970. Jinak se tyto karty proádávají jak na běžícím pásu. Proto se taky zdržela gtx 960. Problém je jen neucelená nabídka...mezi gtx 960 a 970 je díra. A u GTX 960 se mi nelíbí 128bit sběrnice, kde se nvidia příliš spoléhá na kompresi textur a kde co dalšího. Jenže ono to občas nevychází. Z3 je nepochybně pro nvidii něco, o co hodně stála a tento bundle její pozici rozhodně posílí. AMD bundluje hry už roky. V tom jsou na tom podobně.

Jinak Mígle, ty by sis taky zasloužil za uši....nikde jsi sice nenapsal, že nechceš systém, ale ani že jej chceš. Si odečti 2500 za windows a je jasný, že na 970tku můžeš zapomenout. Nebo přihoď.

Co se týče pamětí, přehnaná opatrnost není podle mne na místě. Pokud jde o provařené modely, fungují nepochybně téměř v čemkoliv. Ten list kompatibility není nic jiného než přehled toho, co se testovalo. To, že se to netestovalo, neznamená, že to nebude fungovat. Na což nepochybně v onom listu výrobce desky poukazuje.

Hybridní disk ano, na systém apod to bude super. Ale plnotučnému SSD se to vyrovná jen někde.....Ale je to určitá cesta, jak výhod ssd využít a nepřiplácet tisíce za ssd zvlášť.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu