Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MP3 Player Plug In Module pro irShell


west--

Recommended Posts

Narazil jsem na tenhle plugin a uz proto, ze prehravac MP3 v irShell je nic moc chtel bych si ho ozkouset. Jenze nevim, jakym zpusobem se da do irShellu instalovat... protoze 1) neobsahuje zadny eboot.PBP a 2) irShell sam o sobe prehrava MP3... nejde tedy ten plugin nastavit beznym zpusobem(priradit koncovku souboru slozce s pluginem)

Pro spravny chod je navic nutne stahnout neogeoCD 0.91 soruce code a ten skompilovat s mp3 prehravacem...

co vic dodat?...

tady link na MP3 plugin

http://dl.qj.net/MP3-Player-Plug-In-Module-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/9994/catid/151

tady na neogeoCD 0.91 soruce code

http://www.rainemu.com/html/archive/tux/neocdpsp.html

kdo vi at poradi, diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm no je to nezkompilovaný a ještě ve zdrojáku musíš něco upravit, ale mně se ten v IRShellu nezdá tak špatnej, alspoň částečně zvládá playlisty, to vestavěnej nee...Spíš by mě zajímalo jewstli někdo rozchodil ty mp3 během devhooku?U IRShellu je takový dlouhý readme jak na to, ale byl na to potřeba nějakej CustomFW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm no je to nezkompilovaný a ještě ve zdrojáku musíš něco upravit, ale mně se ten v IRShellu nezdá tak špatnej, alspoň částečně zvládá playlisty, to vestavěnej nee...Spíš by mě zajímalo jewstli někdo rozchodil ty mp3 během devhooku?U IRShellu je takový dlouhý readme jak na to, ale byl na to potřeba nějakej CustomFW...

tak to by me taky zajimalo :D ...

jinak ten MP3 v irShellu neni spatnej... treba s nim jde pustit vlastni hudbu pri pareni na UMD, nebo praci s homebrew.. ale ma v podstate jenom ty nejzakladnejsi funkce...

pravdou je, ze na psp neni zatim zadny poradny MP3 player, ktery by proste nabidl ekvalizer, playlist a jeho spravu, vizualizer, mody prehravani, pretaceni podle nastaveni casu, atraktivni design a buffrovani do pameti, aby nedochazelo k zasekum jak je tomu treba u DJSP a to vsechno dohromady :roll:

...kazdopadne bych si ho chtel alespon ozkouset, jestli prijdu na to jak ...treba bude lepsi nez ten zakladni irShell, proc by jinak vznikl, aby nahradil lepsi MP3 player? :wink: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu