Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Žebříček TOP her - Hráči Hráčům


Mojmir

Recommended Posts

Ahoj

Na PS4 je dle mého názoru poměrně dost velmi dobrých her a tak uvádím pouze TOP z toho co jsem hrál a budu se to snažit v prvním příspěvku aktualizovat. Co jsem našel TopListy, tak jsem se s nimi moc neztotožnil. Pokud má někdo zájem tak se podělte v tomto vlákně o svůj i s hodnocením co by jste jim dali. Kolikrát přemýšlím co dál a myslím že v tomto nejsem jediný...

-------------------------------------------------------------------------

Tomb Raider: Definitive Edition 9/10

The Last of Us Remastered 8,5/10

The Order: 1886 8/10

Assassin's Creed IV DLC Freedom Cry 8/10

Murdered: Soul Suspect 7,5/10

DriveClub 7/10

Valiant Hearts 6,5/10

Diablo III: Reaper Of Souls - Ultimate Evil Edition 6/10

Infamous: First Light 5/10

Čeká na hodnocení:

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Resident Evil Revelations 2

Sleeping Dogs

-------------------------------------------------------------------------

Upraveno uživatelem Mojmir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma je velice objektivní, 100 lidí 100 chutí, každý má jiný žánr her u kterých je schopen trávit spoustu času.

Na PS4 je opravdu již spousta her a psát hodnocení na každou zvlášť by bylo dost náročné a asi i nepotřebné, každý čte recenze na jiných portálech.

=Top hra GTA=,

Za mě tedy....,byl to taky důvod pořízení PS4.

Ten výraz "waaauu" když hru člověk poprvé zapne a traví své první herní hodiny je užasný, totalně to člověka pohltí. Snad nikde sem na PS4 neztrávil v SP/MP tolik času jako právě v GTA. Zárověn skvělá komunikace ze strany Rockstar games, DLC, Eventy a neustále updaty pro online režim. 10/10

=Přiběhové linie, cinema hry=

TLOU

Optimalizace,vyhlazovaní, detaily objektů, přiběh,skvělá hratelnost,

občas mě mrzel trochu klišovitý multiplayer který mě osobně moc nezaujal 9/10

=Kooperace=

DL

Nehorazná řezba, odreagovaní, plno možností likvidace a blbnutí v open world. RPG režim, crafting.

Hra má přiběh který mě neoslovil, zadaváné úkoly jsou hrozně stereotypní, hrát je solo tak to asi zabalím... Zabavá opravdu začiná když hrajete s kolegama v partě a společně čistíte město plné mrtváku... Systém boje, propracovanost pohybů, zbraně a jejich likvidace. hra má zarověn solidní grafiku.. trochu mrzí 30fps lock a občas fpsdrop (asi optimalizace ?) 7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA 5 9/10 - online mod můžu hrát furt dokola

Dying Light 9/10 - skvělá grafika, kooperace

Walking Dead Season 1 9/10 - nejlepší herní příběh co sem hrál

Destiny 8/10

Battlefield 4 8/10

NHL 15 8/10

FIFA 15 8/10

Alien Isolation 7/10

Infamous First Light 5/10

COD AW 5/10

Driveclub 4/10

Watch Dogs 1/10 - zatím největší zklamání na PS4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, přesně o to jde že každý vnímá kvalitu her jinak. Proto hodnocení her často neodpovídá mým pocitům. Pokud bude více lidí vytvářet TopListy, jednoduše dokážete porovnat své hodnocení s ním a máte předpoklad že to co se mu líbilo se bude líbit i Vám. Všem zúčastněným dopředu děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu