Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BF5 Hardline za 129,- debata


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak pokud jsi to stihnul behem te doby,co cena byla spatne uvedena,tak nezbyva nez doufat,ze to tak bude. Otazka je kolik lidi to stihlo, pri malem procentu to nechavaji byt. Ja sam zase mohu rici,ze jsem dostal odkaz pri hrani destiny a tak jsem vytvoril ihned nekolik uctu a udelal preorder.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ha :D no zkusím to a uvidíme.

EDIT: asi mi to nepřeje :D pořád mám failed u přihlášení... sak...

EDIT II: už ani store na PS4 mě nepustí potvrdím cenu a naskočí chyba, zřejmě na to soudruhovia přišli

EDIT III: nakonec sem mrknul na mail a měl sem potvrzení :D takže o.k.

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, taky jsem neodolal ceně a předobjednal za těch 130kč. Přidal si do wallet 150kč, po zapalcení kreditku smazal. Až si to Sony uvědomí, tak snad vrátí peníze a nebude požadovat doplatit zbytek nebo tak něco. Stejně je to divné, že to tam nechali viset s takovou cenou tak dlouhou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Divný to je ale už teď s ohledem na to kolik lidí to koupilo je jasný, že to všem zruší pokud nezaplatí což nebude asi nikdo vzhledem k plný ceně 3600,- :-D

Co se týče peněz máš je v peněžence takže to asi sony nevrátí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se ale moc nerozumim te penezence. Mohl by mi to nekdo objasnit prosim? Mam pridanou klasicky kreditku k uctu. Jestli tomu dobre rozumim tak si prevedu 150 kc do te penezenky kde by se mi mely potom odecist. A co kdyz to neprojde? Jdou vratit ty penize z penezenky zpet na ucet? A jak mam nastavit kartu? Mam ji uplne smazat nebo staci nejak na chvili deaktivovat. Diky moc za radu. V tehle platbach jsem hrozna lama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tu penezenku si dobiju predpokladam nekde v nastaveni uctu ne? A kartu mam pak pro jistotu smazat nebo ve chvili kdy bude dobita penezenka si to ztrhne z ni? Diky

EDIT: Nestaci treba jen odebrat kartu a v den vydani az me to vyzve k zaplaceni si zkontrolovat kolik to po me chce a znovu ji pridat a zaplatit to z karty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu