Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BF5 Hardline za 129,- debata


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já to nechápu, jak může někdo vyrobit tak skvělou konzoli, kterou PS4 bezesporu je, a zanedbat takhle svůj on-line obchod. Neustále něco nefunguje, pořád nějaké chyby, české zastoupení stojí za hov**. Tohle má Steam mnohem lépe vyřešené. Jen se směju myšlence, že hry na fyzických nosičích přestanou s následující generací existovat. Pokud se to tedy výrazně nezlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nechápu, jak může někdo vyrobit tak skvělou konzoli, kterou PS4 bezesporu je, a zanedbat takhle svůj on-line obchod. Neustále něco nefunguje, pořád nějaké chyby, české zastoupení stojí za hov**. Tohle má Steam mnohem lépe vyřešené. Jen se směju myšlence, že hry na fyzických nosičích přestanou s následující generací existovat. Pokud se to tedy výrazně nezlepší.

Tak smontovat dohromady HW od AMD je bezesporu lehčí než si vyladit systém :) Nadsázka...SONY byl vždy softvérový břídil co se playstationu týká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-39477-14687183101892_thumb.jpg Zatim se mi neco stahuje,co to bude ve finale uvidim. Konzole je doma zapla, zhlediska ze tam je tedka uplne jiny datovy udaj a popisek,ale obrazek stale bf4

edit: nejsem doma,takze jsem to bral podle ikon a z 13.3. se vsechno zmenilo na 16.3. nebo 19.3.. Valis psal,ze hral single mode bf4,takze doufam,ze budu mit to same. Pripadne se stahlo pouze premium dlc na bf4.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vidím v download listu akorát dvě BF4 ikonky u dvou DLC, ale v popisku je u všeho Hardline, takže s tím BF4 zdarma bych tu fakt neplašil...Jinak tam mám Hardline pro PS4 + DLC pro PS4 i PS3.

...takže jsme na tom stejně.

[ATTACH=CONFIG]28333[/ATTACH] Zatim se mi neco stahuje,co to bude ve finale uvidim. Konzole je doma zapla, zhlediska ze tam je tedka uplne jiny datovy udaj a popisek,ale obrazek stale bf4

edit: nejsem doma,takze jsem to bral podle ikon a z 13.3. se vsechno zmenilo na 16.3. nebo 19.3.. Valis psal,ze hral single mode bf4,takze doufam,ze budu mit to same. Pripadne se stahlo pouze premium dlc na bf4.

Díky za screen. Je to u tebe zvláštní. U mě to ukazuje ,,show download queue" .

Upraveno uživatelem adio45cz
reakce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu