Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak zapnout oba ovladače na hraní kooperace.


extreme86

Otázka

Dobrý den,jsem nový v hraní na ps4 a chci si zahrá se synem hru ať už Planzs vs. Zombies nebo Dead Nation,ale nemůžu propojit oba ovladače, abch mohl hrát tu Kooperaci. Píše mi to připojte druhý ovladač,ale když ho propojím kabelem,tak se mi to furt přepíná na jeden a nevím,kde to jinde zapnout.Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

sice nějak sem to zapojil..ale vůbec nevim jak..:D přihlásil jsem se jako host tam se nahackroval ovladač jeden,pak sem se asi několikrát přepínal....nešlo to pak se nějak zapnul hru...stokrát se přepínal...a nic..až na konec sem se nějak přihlásil a jdou oba ve hře...nedomyšlený mě to přijde...moc složité...pro neodborníky a že nás tu je.:D

Upraveno uživatelem extreme86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to se přiznám, že tohle sem absolutně netušil, že je potřeba mít účet na ovladač :-D měl sem za to, že to funguje podobně jak u PS3. To teda sony moc nevymyslelo :-/

Ale tak na PS3 to po tobě taky občas chce druhý ovladač zalogovat, ale myslím, že je to jen při online hraní.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Tak zalogovat to jo, ale většinou právě stačí tlačítko PS a je hotovo. Žádný přitroublý hostování ovladače na účtu atd. Druhej ovladač zatím nemám tak uvidím jak se s tím nakonec taky poperu ho přidat do hry :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu