Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

barva v pozadi menu


radator

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
chtel jsem se zeptat jak mate v menu psp ty vlnky s pozadim napr modra jde do psp nahrat i jina barva myslim tim svou barvu treba cernou pripadne jak?

mam FW 3.71 m33-2

stačí editovat tušim wave_plugin.rco nebo tak nějak ve flashi...podle toho kolik máš příspěvků bych čekal že to budeš vědět...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

system_plugin_bg.rco - ve flash0 to je wave(vlnka) tak si stáhni nějakej balík vlnek a nakopči si to na flash0...ale nejdřív zalohu...

EDIT: když chceš černou barvu tak to pude jenom tak že pudeš na 3.52m33-4 tak ve flash0 je soubor 01-12.bmp tam dáš obr s černou barvou a máš to...akorát v psp musíš nastavit tu prwní barvičku v nastavení:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale on chce pozadi soubor 01-12.bmp :dozey: a pokud se nepletu tak se u FW 3.71 M33 nesmi nic menit v Flash0 a vsechno se flashuje pres cxmb 0.1... ale jelikoz jsem to jeste nezkousel tak nemuzu rict...

přidal jsem EDIT ... jj od 3.60 je to ve flash0 pozmeněný ale soubor system_plugin_bg.rco tam je pořád stejnej zkoušel jsem měnit a v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

treba jak je modry pozadi za vlnkou tak tam chci do stat cernou v theme settings tam neni na vyber a ja ji tam chci vydel jsem ji na slimu a libilo se mi to

EDIT to si delas srandu rano jsem flashoval na 3.71 M33-2,me snad vomejou

jo a s poctem vasich prispevku jsem myslel ze to pochopite krome (+/___ /+)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
updatni na 3.71 M33-3 nebo radši 4..tam je problém se zápisem do flash opraven

jinak tady máš 01-12.bmp s černou

(mám Slim tak teď nevim ve kterym to je :))

kua...já zapisoval na 3.71m33 xD kua ja hazardoval xD

ale co jsem se díval do flash0 tak jsem tam nevyděl žádný bmp soubor:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu