Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resident Evil: Revelations 2


prokoppd

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Já hrají XBLA verzi, vyšel první díl a pak další 2 díly co jsou jako DLC a šlape to v pohodě.

DVD verzi jsem vůbec nezkousel, jestli se třeba nemá nějak jinak na kopírovat nebo převést.

Myslím ze jsem ti radil i na jiném fóru abys zkusil hru odemknout a psal si ze hra píše ze je odemknuta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšali ste už niekto nový Resident Evil Rev.2?

Verziu čo mám stiahnutú, tak mi ide hrať len jedno kolo a potom ma vyzve aby som si kúpil Epizodu 1.

Ako to teda funguje?

Mě to funguje v pohodě, jen to nejde nainstalovat A CHROUPÁ TO Z dvd, nejde nainstalovat ani Battlefield Hardline. Netuší někdo proč? Mám flash konzoly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators
Zdravím,

stáhnul jsem Revelations 2 a hra po odemčení prvních dveří píše ať si zakoupím první díl.On je to pouze DLC?

Popřípadě co musím stáhnout, aby mi šla tato verze?

Díky za radu.

Jakou verzi si stahl, DVD nebo XBLA, mas RGH nebo flash?

Pokud DVD a nejde ti musíš ho odemknout, pokud XBLA tak další dily si stahnes a nakopirujes jako DLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Přesně tak, taky mám tu Xbla verzi, nakopírujes 1.díl klasicky jako kazdou hru/XBLA a pak 2,3,4 díl se kopíruje jako DLC a ještě vyšly 2 extra epizody Little Miss a The Struggle

Doufám ze vis kam se DLC kopíruje?Musí byt na vnitřním HDD Xboxu v content/16nul/číslo hry/00000002/

Pak spustí s hru a v nabídce bys mel mít odemcene další dily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu