Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neverwinter online


Weekee

Recommended Posts

Za mě teda palec hodně nahoru. Tuhle hru jsem hrál na PC, ale vše na PC mě přestalo bavit ( to byl také důvod koupit konzoli :) ) a ani jsem nevěděl, že tu má vyjít i na Xko a jsem a to moc rád. Opravdu perfektní hra a nikdy bych neřekl, že se dá MMO hrát a dokonce i si to užívat na konzoli. Jestli tam budou nebo už jsou i guildy, tak to bude skvělé a těším se až se nějaká CZ/SK guilda dostane do světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už L18, baví mě to víc a víc. Jen je na prd, že nejsou nikde detailně vysvětlené herní principy, co jak funguje. Některé věci jsou vysvětlené přes speciální úkoly, ale plno věcí jsem musel zjišťovat za pochodu.

Mimochodem, nějaký "humlik" si mě přidal jako přítele, netuším kdo to je - někdo z tohoto fóra? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už L18, baví mě to víc a víc. Jen je na prd, že nejsou nikde detailně vysvětlené herní principy, co jak funguje. Některé věci jsou vysvětlené přes speciální úkoly, ale plno věcí jsem musel zjišťovat za pochodu.

Mimochodem, nějaký "humlik" si mě přidal jako přítele, netuším kdo to je - někdo z tohoto fóra? ;-)

Humlik sem já :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu