Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mortal Kombat X


Evok

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja si vybral nejakou tu temnou frakci nevim presne nazev...uz sem pleskal asi 4hodiny...ma to pekny zvuky, pekne to praska.... a ty fatality to je zradlo...nevite jak se odemykaj ty dalsi ? to je za ty penize jakoby nejak koupim pak ?

PS: nevite jak na ty brutality ? to je taky nejakej finiser na konci ze ho rozsrackuje nebo to je normalne nejaka ultimatka do boje ?:D

Upraveno uživatelem Deyw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tady jsem nahodil první článek k mortal kombat, najdete tam i jak otevřít nějaké další brutality a fatality :)

http://navodycesky.cz/xbox-360/mortal-kombat-x-krypta/

Tomáš007: Nejspíš proto, že ještě nejsou venku... ale můžeš být v klidu autoř slíbili, že i bez zakoupení za ně budeš moct zahrát v módu living towers, kde se čas od času objeví jejich věž....většinou na celý týden...

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem se ptal, jestli lze hrát za postavy, co se objeví v různých částech hry, tak nejde.

Seznam postav, za které nejde hrát.

Non-playable Characters

Nechápu proč tyhle postavy nezpřístupnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tady jsem připravil zatím první postavu Scorpiona http://navodycesky.cz/xbox-360/mortal-kombat-postavy-scorpion/

chtěl jsem se zeptat, chcete i nějaké další věci doplnit třeba vzhled postavy v každé verzi? informace o postavě atp? kdyžtak napište díky moc za feedback

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Zdravím,

tady jsem připravil zatím první postavu Scorpiona http://navodycesky.cz/xbox-360/mortal-kombat-postavy-scorpion/

chtěl jsem se zeptat, chcete i nějaké další věci doplnit třeba vzhled postavy v každé verzi? informace o postavě atp? kdyžtak napište díky moc za feedback

Konecne jsem taky poridil... Kazdopadne diky moc za navody. Budou se urcite hodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k pomerne maly aktivite zde asi ani neocekavam odpoved ale najde se tu nekdo kdo to hraje i na mobilu? Nefungujou mi cross odmeny napric platformama i kdyz jsem prihlasenej na obou zarizenich pod stejnym uctem... Dik za pripadnou radu

Kdyby chtel nekdo zahrat tak si me pridejte. PSN ID v podpisu...

EDIT: Asi po sto padesatym druhym pokusu se to podarilo rozchodit. Kazdopadne jde to obejit i bez hrani app na mobilu a ziskat tak odmeny. Dostanete zdarma nekolik novych skinu postav koiny pozadi atd... Kdyby nekdo chtel napisu postup

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu